Naujienos
18 Bir
2019
Mūsų centro mokinys - konkurso „Mano jūros vizija’19“ laureatas
Mūsų centro 4g klasės mokinys, Anton Korotkov, su vaizdo klipu „Draugystė su žmogumi“ tapo konkurso „Mano jūros vizija’19“ laureatu.
17 Bir
2019
IT specialybės mokiniai kartu su mokytoju iš Jelgavos dvi savaites stažavosi Visagino TVPMC
Visagino technologijų ir verslo profesinio mokymo centre šių metų birželio 3-14 dienomis, dvi savaites stažavosi keturi informacinių technologijų...
13 Bir
2019
Mechatronikai išlaiko lyderių pozicijas!
Birželio 11- 12 dienomis Visagino TVPMC Sektoriniame praktinio mokymo centre vyko Lietuvos profesinių mokyklų ir kolegijų studentų profesinio...
About

Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras – patrauklus, modernus ir nuolat atsinaujinantis profesinio mokymo centras, teikiantis kokybiškas profesinio mokymo paslaugas.

Visagino TVPMC teikiamos šios mokymo programos: pagrindinio ugdymo programa, vidurinio ugdymo programa, pirminio profesinio mokymo, tęstinio profesinio mokymo ir perkvalifikavimo programos, neformalaus švietimo programos. Centras, atsižvelgdamas į darbo rinkos pokyčius ir poreikius, nuolat atnaujina ir papildo pirminio profesinio mokymo, tęstinio profesinio mokymo (formaliojo ir neformaliojo) programas.


606 MOKSLEIVIŲ
29 METŲ PATIRTIS
52 MOKYTOJAI