MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis

Tiesioginėje Lietuvos radijo (LRT) laidoje “10 balų” dalyvavo Visagino TVPMC direktorius dr. Vytautas Petkūnas
Penktadienis, 26 Gegužė 2017 13:03

2017 gegužės 25 d. tiesioginėje Lietuvos radijo (LRT) laidoje “10 balų” dalyvavo Visagino TVPMC direktorius dr. Vytautas Petkūnas. Laidos metu buvo aptariama naujoji priėmimo į profesinio mokymo įstaigas tvarka, nustatanti, kad nuo birželio 1 d. įvedama centralizuotas stojančiųjų priėmimas per LAMA BPO sistemą.

Skaityti daugiau...
 
Paskutinio skambučio šventė
Trečiadienis, 24 Gegužė 2017 08:24

Gegužės 25 dieną paskutinis skambutis nuaidėjo aštuoniasdešimt keturiems XV-osios centro gimnazijos laidos abiturientams, paskelbdamas nueito kelio pabaigą ir naujojo pradžią, priversdamas susimąstyti apie tai, kas nuveikta, išmokta, pasiekta, primindamas daug mokyklinių akimirkų, patyrimų ir atradimų,  vienus priversdamas nusišypsoti, kitus – ašarą nubraukti…

Skaityti daugiau...
 
Profesinio informavimo dienos Visagine „Karjeros galimybės inžinerinėje pramonėje”
Pirmadienis, 22 Gegužė 2017 12:58
Gegužės 16–18 d.  Visagine vyko profesinio informavimo dienos „Karjeros galimybės inžinerinėje pramonėje”. Inžinerinė pramonė – vienas iš labiausiai išvystytų ir progresuojančių sektorių Lietuvoje. Tai sritis, kurianti reikšmingą vertę šaliai ir galinti pasiūlyti daug patrauklių darbo vietų ir karjerą jauniems žmonėms, specialistams. Renginio, skirto vyresniųjų klasių moksleiviams tikslas – pristatyti karjeros perspektyvas inžinerinėje pramonėje Visagino, regiono ir šalies įmonėse, suteikiant galimybę pamatyti ir išbandyti naujausias technologijas ir įrenginius bei sužinoti apie inžinerinės pramonės krypčių studijas.
Skaityti daugiau...
 
Atvirų durų dienų renginiai
Trečiadienis, 19 Balandis 2017 15:01

Gegužės  16-18  d. Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras  organizuoja  profesinio informavimo dienas ir kviečia visus susipažinti su karjeros ir mokymosi galimybėmis inžinerinėje pramonėje Visagino, regiono ir šalies įmonėse.

 

 

Skaityti daugiau...
 
Visagine – apie karjeros galimybes inžinerinėje pramonėje
Penktadienis, 12 Gegužė 2017 13:04
Gegužės 16–18 d. Visagine vyks profesinio informavimo dienos „Karjeros galimybės inžinerinėje pramonėje“.
Inžinerinė pramonė – vienas iš labiausiai išvystytų ir progresuojančių sektorių Lietuvoje. Tai sritis, kurianti reikšmingą vertę šaliai ir galinti pasiūlyti daug patrauklių darbo vietų ir karjerą jauniems žmonėms, specialistams.
Skaityti daugiau...
 
Akcija „Gyvenkime draugiškai“
Penktadienis, 12 Gegužė 2017 13:22

Gegužės 12 dieną, centro kiemelyje, jau tapusi tradicija, vyko akcija „ GYVENKIME DRAUGIŠKAI“.  Šią gražią akciją kiekvieni metai skelbia Visagino Vaiko teisių apsaugos skyrius. Visa  centro bendruomenė kūrė gyvą šypseną. Ją sukurti padėjo Mokinių taryba. Pavyko puikiai. Mes džiaugiamės, kad galime gyventi draugiškai.  Šypsokimės ir visi tapsime dar draugiškesni. Šia linksma šypsena norėtume dalintis su visais...

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 5 iš 73