MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis

Gintautas Dervinis – 2017 Metų mokytojas
Penktadienis, 20 Balandis 2018 07:30

Balandžio 19 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis ir švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė įteikė 2017 metų mokytojo premijas. Vienas iš Metų mokytojo vardą pelnusių mokytojų – Gintautas Dervinis, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro profesijos mokytojas metodininkas. Mokytojas nuo 2011 m. kasmet rengia mechatronikų komandas nacionaliniams konkursams. Visuose konkursuose jo parengti mokiniai užėmė pirmąsias vietas. Jis yra Tarptautinio profesinio meistriškumo konkurso „EuroSkills“ mechatronikos ekspertas. Mokydamas G. Dervinis taiko virtualią aplinką, jis vienas iš iniciatorių, parengusių plastikų gamybos mašinų derintojo modulinės programos projektinį kvalifikacijos aprašą. Mokytojas taip pat yra parengęs elektronikos, automatinio valdymo pagrindų pratybų sąsiuvinius, kuriais naudojasi mokytojai ir mokiniai.

Skaityti daugiau...
 
Karjeros diena – ugdymo karjerai renginys
Ketvirtadienis, 12 Balandis 2018 08:45

Balandžio 10 d. centre vyko ugdymui karjerai skirtas renginys „Karjeros diena“. Karjeros dienos metu meistriškumo pamokas vedė,  šiuolaikinės virtuvės naujausias tendencijas pristatė, žinomas virtuves šefas, centro absolventas Ruslanas Bolgovas. Patyręs virtuvės šefas mokė, kaip naudojantis naujausia maisto gaminimo iranga, pasitelkus kūrybiškumą ir išmanymą galima sukurti tobulo skonio patiekalus ir tinkamai juos patiekti.  Ragavusieji šefo patiekalų liko sužavėti, o tai yra puiki paskata rinktis virėjo profesiją. Renginyje akį traukė vizualinės reklamos gamintojo profesijos mokinių gyvosios statulos, originalūs darbai, sukurti  iš įvairių panaudotų medžiagų.

Skaityti daugiau...
 
Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio vizitas
Penktadienis, 30 Kovas 2018 13:43

Kovo 30 d. mūsų Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centrą aplankė Ministras Pirmininkas Sauliaus Skvernelis. Centro direktorius dr. Vytautas Petkūnas pristatė mokymo centro veiklą ir pasiekimus.

Skaityti daugiau...
 
Karjeros diena. Kviečiame apsilankyti!
Ketvirtadienis, 29 Kovas 2018 10:23
Atvirų durų dienos  renginys „Karjeros diena“ Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre vyks 2018 m. balandžio 10 d. (antradienį) nuo 9.00 iki 18.00.
Skaityti daugiau...
 
Centre lankėsi Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė
Trečiadienis, 21 Kovas 2018 11:22

Kovo 20 d. mūsų centre  lankėsi Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė. Anot Simono,  blaivus gyvenimas veža. Susitikime su mokiniais jis dalinosi savo patirtimi ir skatino juos rinktis linksmą, tikrumo ir atsipalaidavimo idėjai kupiną sveiką gyvenimą.

Skaityti daugiau...
 
Mūsų centro partnerių ratas ir toliau plečiasi
Ketvirtadienis, 15 Kovas 2018 16:24

2018 m. kovo 15 dieną Švenčionyse UAB „Švenčionių vaistažolės“ direktoriaus kabinete pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp šios bendrovės ir Visagino TVPMC. UAB „Švenčionių vaistažolės“ mes patrauklūs galimybe pasinaudoti modernia praktinio mokymo baze, kurioje numatoma rengti naujus darbuotojus arba kelti jau bendrovėje dirbančių specialistų kvalifikaciją.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 9 iš 88