MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis

Rudens atostogos
Pirmadienis, 30 Spalis 2017 10:40
Visagino TVPMC nuo 2017 metų  spalio 30 dienos iki 2017 metų lapkričio 3 dienos skelbiamos Rudens atostogos. Į mokyklą lapkričio 6 dieną! Linkime gerų, turiningų ir saugių atostogų.
 
Kviečiame mokytojus tobulinti lietuvių kalbos mokėjimo ir vartojimo lygį
Pirmadienis, 30 Spalis 2017 10:36
Taisyklinga kalba ypač svarbi mokytojo darbe, nes jo taisyklinga kalba turėtų būti pavyzdys mokiniams ir visiems su jais bendraujantiems. Nuo to, kaip mokytojas geba reikšti savo mintis, bendrauti su kolegomis, mokiniais, jų tėvais bei socialiniais partneriais, priklauso, koks bus kiekvieno mokytojo ir visos mokyklos įvaizdis bei ugdymo rezultatai. Mūsų centre pradedama vykdyti neformaliojo suaugusiųjų švietimo programa „Visagino švietimo įstaigų pedagogų kvalifikacijos tobulinimas gerinant lietuvių kalbos mokėjimo ir vartojimo lygį “.
Skaityti daugiau...
 
AKCIJA „SOS- PREKYBA ŽMONĖMIS“
Penktadienis, 13 Spalis 2017 12:15

Prekyba žmonėmis dažnai yra vadinama XXI amžiaus tragedija. Dar labiau bauginanti mintis yra ta, kad dažniausiai į prekybos žmonėmis pinkles patenka labiausiai socialiai pažeidžiamos visuomenės grupės, t.y. vaikai ir jauni žmonės. Dar didesnį susirūpinimą kelia tai, kad prekybos žmonėmis aukomis dažniausiai tampa labai jaunos moterys ir merginos.

Skaityti daugiau...
 
Vilniaus regiono PMĮ rudens kroso varžybose pirmoji vieta!
Trečiadienis, 11 Spalis 2017 08:07

Spalio 10 dieną vyko Vilniaus regiono PMĮ rudens kroso varžybos.  Juose sėkmingai pasirodė mūsų centro mokiniai. Pirmos vietos nugalėtoju tapo SVg- 15 grupės mokinys Mindaugas Talačka, antros vietos - Izabela Igumnova 1B.

Skaityti daugiau...
 
Visagino tarpmokyklinėse rudens kroso varžybose - pirmoji vieta!
Pirmadienis, 09 Spalis 2017 13:59

Spalio 4 dieną vykusiose Visagino tarpmokyklinėse rudens kroso varžybose  sėkmingai pasirodė mūsų centro mokiniai. Tarp merginų (9-12 klasės) 500 metrų distancijoje pirmąją vietą pelnė 1B gimnazijos klasės mokinė Izabela Igumnova,  9-12 klasių vaikinų tarpe 1000 metrų distancijoje pirmą vietą laimėjo Dalius Petkelis -1A gimnazijos klasės mokinys, o trečią vietą - Viačeslav Buglak 1B gimnazijos lasės mokinys.

Skaityti daugiau...
 
Mokiniai kviečiami į inžinerinę pramonę pažvelgti kūrybiškai
Penktadienis, 29 Rugsėjis 2017 08:07
Mūsų centro komanda dalyvaus Lietuvoje antrus metus rengiamame modernaus profesinio mokymo konkurse „ARTech“. Konkursas skirtas su inžinerijos pasauliu supažindinti savo profesinį kelią besirenkančius jaunuolius ir paskatinti juos pasirinkti šalies inžinerinei pramonei reikalingiausias specialybes.Šalies moksleiviai šiemet kviečiami registruotis į konkursą „ARTech 2K17“ ir prabilti apie inžineriją vaizdų kalba – vaizdo klipais, fotografijomis ar meninėmis iliustracijomis. Konkursą organizuojaLietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA ir strateginės komunikacijos bendrovė „OMConsulting“.
Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 10 iš 82