MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis

TECHCAMPAS VISAGINE
Parašė   
Trečiadienis, 30 Gegužė 2018 12:59

Gegužės 19-20 dienomis Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre vyko JAV Valstybės departamento finansuota technologijų stovykla Baltijos šalims „Techcamp“. Mūsų centras buvo šio renginio regioninis organizatorius.

Stovykloje dalyvavo virš 60 verslo atstovų iš 4 šalių – Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos. „Techcamp“ tikslas – susipažinti dalyvius, kaip mažos ir vidutinės įmonės gali pasitelkti įvairius technologinius sprendimus jų plėtrai ir augimui. Programa vyko rusų kalba, taip buvo suteikta unikali galimybė angliškai nekalbantiems verslininkams pasisemti žinių iš skaitmeninio marketingo ir interneto specialistų. „Techcampo“ lektoriai - Amerikos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Estijos ir Kazachstano aukščiausio lygio specialistai, kurie betarpiškai dalinosi savo patirtimi, skaitė pranešimus, teikia individualias konsultacijas. Dalyviai turėjo galimybę betarpiškai, komfortabilioje aplinkoje aptarti savo verslo plėtros planus ir  problemas su bendraminčiais, surasti naujų verslo partnerių, susitarti dėl naujų verslo idėjų įgyvendinimo.
Taip pat dalyviai turėjo galimybę apžiūrėti mūsų gražų miestą, dalyvauti ekskursijoje ir apžiūrėti atominės elektrinės valdymo pulto simuliatorių, esantį Visagino parko teritorijoje, išgirsti apie miesto istoriją ir ateities planus.
Dėkojame JAV Valstybės departamentui už galimybę organizuoti tokį renginį Visagine.

 

Nuotraukų galerija

1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
5
5 5
6
6 6
7
7 7
8
8 8
9
9 9
10
10 10

 

 

Atnaujinta Trečiadienis, 06 Birželis 2018 13:06