MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis

Pabėgimo kambariai jau ir Visagine
Parašė   
Ketvirtadienis, 07 Birželis 2018 08:08

Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre startavo mokinių mokomosios bendrovės „Jumanji“ vykdomo projekto rezultatas – pabėgimo kambariai.

Tokio tipo kambarių Visagino mieste dar nėra buvę, todėl jų atsiradimas sukėlė didelį miesto gyventojų  susidomėjimą. Keliolikos profesinio mokymo centro mokinių ir mokytojų iniciatyva beveik pusę metų buvo kuriami du skirtingo turinio pabėgimo kambariai centro patalpose. Centro direktorius ir bendruomenė ne tik noriai padėjo ir prisidėjo prie kambarių atsiradimo, skyrė patalpas, pirko akcijas, bet ir vieni pirmųjų juose apsilankė.
Mūsų centro motyvuoti ir aktyvūs mokiniai yra dėkingi savo mokymo įstaigai ir mokytojams už galimybę praktiškai  išbandyti tikro nuosavo verslo modelį:  sužinoti,  kas yra investicijos, biudžetas, alga, darbo žiniaraštis ir kt.  Junior Achievement programa, pagal kurią mokomoji mokinių bendrovė  „Jumanji“ vykdo savo veiklą,  yra unikali galimybė mokiniams susidurti su kasdieniniais verslo iššūkiais, su kuriais susiduria šių dienų Lietuvos įmonės. Visi firmos dalyviai pasirinko skirtingus vaidmenis, atlieka skirtingus darbus: gamybos, administracijos, rinkodaros. Be to mokiniai yra labai optimistiškai nusiteikę ir turi idėjų kaip plėtoti savo  verslą.
Nekyla abejonių, jog įgiję tokios patirties jauni žmonės ateityje lengviau ir atsakingiau imsis nuosavo verslo, dirbs kitose verslo įmonėse. Mokinių mokomoji bendrovė  –  tai galimybė išmokti  generuoti idėjas, analizuoti rinką, analizuoti ir planuoti darbą, ugdyti savo, kaip lyderio, kompetencijas ir tuo pačiu stiprinsi komandinio darbo įgūdžius.
Linkime sėkmės mūsų jauniems verslininkams ir kviečiame visus apsilankyti ir išbandyti savo jėgas paslaptinguose pabėgimo kambariuose.
Registracija vyksta:
8 693 24 870
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
FB    jumanji.escaperoom
www.jroom.lt

 

 

Nuotraukų galerija

1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
5
5 5
6
6 6

 

Atnaujinta Ketvirtadienis, 07 Birželis 2018 12:42