MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis

Visagino TVPMC Energetikos sektoriniame praktinio mokymo centre įvyko pirmieji UAB ,,Švenčionių vaistažolės” darbuotojų mokymo kursai
Parašė   
Ketvirtadienis, 14 Birželis 2018 11:17

Birželio 13 d. Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro direktorius Vytautas Petkūnas įteikė  neformalių automatizuotų gamybos sistemų kursų pažymėjimus UAB ,,Švenčionių vaistažolės” darbuotojams.

Šios įmonės darbuotojai mūsų centro automatinio valdymo dirbtuvėse mokėsi montuoti elektropneumatines, elektrohidraulines sistemas, programuoti Siemens Simatic ir Siemens Logo valdiklius. Šios neformaliojo mokymo programos trukmė 40 val., mokymai truko dvi savaites.  
Didžiausias dėmesys buvo skiriamas naujausių technologijų, programavimo kalbų mokymui. Mokymus vedė profesijos mokytojai Dmitrij Novikov ir Gintautas Dervinis.
Bendradarbiavimas su šia įmone tik prasidėjo. Numatoma ir toliau mokyti esamus ir naujus gamybos įrenginių priežiūros specialistus, nes, kaip ir visos pažangios įmonės, ši bendrovė numato modernizuoti gamybą bei didinti produkcijos apimtį.  Taigi, nestovėti vietoje privalo ir mūsų centras.

Nuotraukų galerija

1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
5
5 5
6
6 6
7
7 7
8
8 8

 

Atnaujinta Penktadienis, 15 Birželis 2018 12:48