MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis Naujienos Mūsų centro komanda išlydėta į tarptautinį profesinio meistriškumo konkursą

Mūsų centro komanda išlydėta į tarptautinį profesinio meistriškumo konkursą PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 24 Lapkritis 2016 18:03

Lapkričio 24 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje iškilmingai išlydėta Lietuvos delegacija į tarptautinį profesinio meistriškumo konkursą „EuroSkills“, lapkričio 29 – gruodžio 4 d. vyksiantį Švedijoje, Geteburge. Delegacijoje ir mūsų centro direktorius V. Petkūnas, praktinio mokymo vadovas Gintautas Dervinis ir automatinių sistemų eksploatavimo mechatroniko profesijos absolventai Ernest Višnevskij ir Valius Grigaliūnas. „Dedame dideles viltis į jus. Jau esate dalyvavę nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose. Linkiu sėkmingai atstovauti Lietuvai, linkiu nugalėti, bet jei ir nepasiseks, nenusiminkite – jūs jau esate geriausi Lietuvos profesinių mokyklų mokiniai“, - sakė laikinai einanti pareigas švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.

 Į Europos profesinių įgūdžių propagavimo organizacijos „WorldSkills Europe organization“ organizuojamą konkursą „EuroSkills“ atrinkti Lietuvoje vykusių konkursų nugalėtojai. Kas dvejus metus vykstančiame konkurse mokiniai dalyvauti gali tik vieną kartą.  Lietuvai šiemet atstovaus Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro,Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla,  Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro mokiniai. Jie varžysis penkiose srityse: automechanikos (automobilių gedimų diagnostika ir remontas), mechatronikos (robotikos), floristikos, maisto gamybos iš jūros gėrybių ir žvėrienos, kirpimo.
Iš viso konkurse rungsis apie pusę tūkstančio 35 profesijų atstovų iš 28 Europos šalių. Lietuva šiame konkurse dalyvauja nuo 2008 m.

(parengta pagal www.smm.lt informaciją)

 

Atnaujinta Penktadienis, 25 Lapkritis 2016 09:32