Naujienos

Andriaus Tapino projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti" pasirinko Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centrą!

2018-04-30

2018 m. balandžio 27 d. Andriaus Tapino kelionių po regionų mokyklas projektas startavo. Kai žurnalistas Andrius Tapinas paskelbė apie projektui „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti" pasirinktas mokyklas, tarp jų Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras. 

Malonu, jog startui buvo pasirinktas mūsų centras, kurioje lankėsi teisininkas, teisėtyrininkas tarptautininkas, tarptautinės humanitarinės teisės specialistas, penalistas tarptautininkas ir komparatyvistas, Mykolo Romerio universiteto (MRU) Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės instituto profesorius, publicistas, rašytojas fantastas, vaikų literatūros autorius, tinklaraštininkas, mokslo populiarintojas Justinas Žilinskas. J. Žilinskas skatina laisvai kurti Lietuvą tokią, kokią norime matyti. Nuo mūsų labai daug kas priklauso, tik turime išdrįsti. Toks buvo svarbiausias pašnekovo kalbos motyvas.
Taigi Visagino TVPMC jau sulaukė pirmojo susitikimo su žymiu žmogumi, padrąsinimo atliekant gerus darbus, pasisėmė įkvėpimo veikti ir laukia kitų projekto etapų.