Naujienos

Atvirų durų diena Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre

2023-03-16

Kovo 14 d. Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre vyko Atvirų durų renginys. Atvirų durų dienos renginyje Visagino TVPMC buvo pakviesti dalyvauti Visagino „Draugystės“ progimnazijos ir „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 8-10 klasių mokiniai. Renginyje dalyvavo apie 100 mokinių. Renginio organizatoriai kvietė susipažinti su karjeros galimybėmis mūsų centre.
Į renginį atvykusiems mokiniams direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laimutė Ratkevičienė pristatė teikiamų bendrojo ugdymo bei profesinio mokymo programų pasirinkimo galimybes, mokymosi sąlygas, pakvietė rinktis tinkamą ir patinkančią savo gyvenimo karjeros pradžią. 
Jaunimas turėjo puikią galimybę susipažinti su Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centru ir dalyvauti lietuvių kalbos, anglų kalbos, istorijos, matematikos, fizikos, geografijos, chemijos, biologijos ir mechatronikos, suvirinimo, maisto ruošimo, informacinių sistemų administravimo, vizualinės reklamos gamybos pamokose. Mokiniai kalbėjosi su Mokinių tarybos atstovais, klausinėjo apie veiklą,  domėjosi organizuojamomis šventėmis, tradicijomis.
Po pamokų laukė informatyvi ekskursija po laboratorijas, dirbtuves ir mokymosi erdves. 
Dėkojame organizatoriams ir renginio dalyviams!