Naujienos

Atvirų durų diena Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre

2023-03-23

Kovo 22 d. Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre vyko Atvirų durų diena Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijos 8-tų klasių mokiniams. Džiugu, kad į renginį atvyko nemažas būrys mokinių. Organizatoriai susipažindino su profesijos pasirinkimo perspektyvomis Visagino TVPMC centre.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laimutė Ratkevičienė supažindino mokinius su teikiamų bendrojo ugdymo bei profesinio mokymo programų pasirinkimo galimybėmis, mokymosi sąlygomis, pakvietė rinktis tinkamą ir patinkančią savo gyvenimo karjeros pradžią.
Mokiniai turėjo puikią progą dalyvauti ekskursijoje po centrą, pamatyti laboratorijas, dirbtuves bei mokymosi erdves. Vėliau mokiniams buvo sudaryta galimybė dalyvauti pasirinktuose anglų kalbos, matematikos, fizikos, geografijos, mechatronikos, suvirinimo, maisto ruošimo ir vizualinės reklamos gamybos pamokose.
Atvykę mokiniai pamatė, kaip veikia automatinės valdymo sistemos, atsinaujinantys elektros energijos šaltiniai, susipažino su šiuolaikine metalo apdirbimo bei suvirinimo įranga, maketavimo ypatumais, maisto ruošimo technologija.  Atvirų pamokų metu vykstanti veikla leido visiems išbandyti savo jėgas ir tokiu būdu „pasimatuoti" patikusią profesiją!