Naujienos

ATVIRŲ DURŲ DIENOS VISAGINO TECHNOLOGIJOS IR VERSLO PROFESINIO MOKYMO CENTRE

2023-04-24

2023 m. balandžio 21–22 d. Visagino TVPMC, kaip ir visose Lietuvos profesinio mokymo įstaigose, vyko Nacionalinės atvirų durų dienos. Pasimatuoti ir suprasti profesiją per šias dvi dienas mūsų centre panoro 262 mokiniai. Centre apsilankė mokiniai iš Visagino, Utenos, Švenčionių, Ignalinos miestų.
Nuo pat ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro centre šurmuliavo interesantai,  buvo daug veiksmo. Į renginį atvykusiems mokiniams direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laimutė Ratkevičienė pristatė teikiamų bendrojo ugdymo bei profesinio mokymo programų pasirinkimo galimybes, mokymosi sąlygas, pakvietė išbandyti įvairias profesijas ir iš jų pasirinkti labiausiai tinkamą.
Jaunimas turėjo puikią galimybę susipažinti su Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centru ir dalyvauti mechatronikos, suvirinimo, elektros, biuro veiklos administravimo, plastiko liejimo mašinų derinimo, ikimokyklinio ugdymo, maisto ruošimo, informacinių sistemų administravimo, vizualinės reklamos gamybos pamokose.
Dėkojame visiems, kurie dalyvavo Atvirų durų dienose Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre! Pristatėme populiariausias inžinierinės pramonės, biuro administravimo, reklamos gamybos ir maisto ruošimo krypčių profesijas! Tikime, kad praktiniai mokytojų patarimai pravers kasdieniame gyvenime, o profesijos „pasimatavimas“ padės apsispręsti renkantis profesinį kelią.
Primename, kad jau birželio 1 d. startuoja priėmimas mokytis! Užduoti Jums rūpimą klausimą apie dominančią profesiją ir priėmimą visuomet galite tel. +370 683785999 ir el. p. karjera@vpm.lt .