Naujienos

Atvirų durų dienos Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre

2024-04-03

Kovo 27-29 d. Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre vyko Atvirų durų dienos Visagino „Gerosios vilties“, „Draugystės“ progimnazijų 8-tų klasių ir „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 10-os klasės mokiniams. Džiugu, kad į renginį atvyko virš šimto mokinių. Organizatoriai supažindino su bendrojo ugdymo su profesinio mokymo programų pasirinkimo perspektyvomis Visagino TVPMC centre.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laimutė Ratkevičienė supažindino mokinius su teikiamų bendrojo ugdymo bei profesinio mokymo programų pasirinkimo galimybėmis, mokymosi sąlygomis, pakvietė rinktis tinkamą ir patinkančią savo gyvenimo karjeros pradžią.
Mokiniai turėjo puikią progą dalyvauti ekskursijoje po centrą, pamatyti laboratorijas, dirbtuves bei mokymosi erdves. Vėliau mokiniams buvo sudaryta galimybė dalyvauti pasirinktuose automatinių sistemų mechatroniko, suvirintojo, metalo apdirbimo staklininko, virėjo, konditerio, dekoruotojo, vizualinės reklamos gamintojo ir jaunesniojo sistemų administratoriaus profesinio mokymosi programų pamokose.
Atvykę mokiniai savo akimis pamatė ir išbandė, kaip veikia automatinės valdymo sistemos, atsinaujinantys elektros energijos šaltiniai, susipažino su šiuolaikine metalo apdirbimo bei suvirinimo įranga, maketavimo bei interjero dekoravimo ypatumais, maisto ruošimo ir IT technologijomis.  Džiaugiamės tokiu dideliu mokinių susidomėjimu, renkantis būsimą kvalifikaciją. Smagu, kad mokiniai investavo savo laiką ir  noriai atvyko į Atvirų durų dienų renginius – juk tai vienas svarbiausių sprendimų gyvenime!