Naujienos

Automatikos specialistų poreikis šalyje nemažėja

2019-06-25

Automatizuotos  gamybos sistemos- viena paklausiausių neformalaus mokymo programų, teikiamų Visagino TVPMC. Pagal šią programą kvalifikaciją kėlė jau ne vienos šalyje žinomos įmonės specialistai. Mokymo programos pagrindas- automatinis valdymas ir loginių valdiklių programavimas- be šių komponentų šiandien neįsivaizduojama gamyba, pramoniniai robotai. Besibaigiant šiems mokslo metams, mūsų centras pasirašė bendradarbiavimo sutartį su dar viena verslo įmone- UAB Lematec. Sektorinio praktinio mokymo komanda organizavo ir pravedė kvalifikacijos kėlimo mokymus šios bendrovės specialistams.

Apie įmonę - dar vieną mūsų partnerę:

LEMATEC pradėjo savo veiklą 2008 metais, tuo metu buvo užmegzti ryšiai su partneriais, pradėti vystyti pardavimai, ėmė formuotis įmonės vertybės – sąžiningas verslas. Projektai įgyvendinti tuose sektoriuose į kuriuos įmonė orientuojasi iki šiol: maisto, gėrimų ir kita pramonė. Ambicinga ir jauna komanda degė noru dirbti su sudėtingais ir įdomiais projektais, iš šio jaunatviško užsidegimo gimė įmonės šūkis – PASSION FOR ENGINEERING. Suburta patikimų ir sąžiningų specialistų komanda sėkmingai vystė veiklą ir 2014 pastangos neliko neįvertintos. Įmonė gavo prestižinį apdovanojimą „Gazelė 2014“, tapo stipriausia Vilniaus regione, kartu buvo įteiktas „Stipriausi Lietuvoje 2014“ sertifikatas už aukštą mokumo reitingą. Suteiktos nominacijos komandą įpareigoja dar labiau stengtis, nuolatos tobulėti ir siekti geriausių rezultatų skaidriu ir atsakingu keliu.

Sektorinio praktinio mokymo centro mokytojai pasirengę ir ateityje plėtoti bendradarbiavimą su šia ir kitomis verslo įmonėmis.

Visagino TVPMC vykdo Sektorinio praktinio mokymo centro plėtros projektą. Dar šiais metais centro dirbtuvės bus papildytos naujomis mokymo priemonėmis: robotu- manipuliatoriumi, proporcinės ir mobiliosios hidraulikos įrenginiais, modulinėmis gamybos procesų stotimis, atitinkančiomis Industry 4.0 koncepciją. Taigi, yra siekis nestovėti vietoje, priimti iššūkius ir tobulėti.