Naujienos

Dalyvavome 18-oje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2020!

2020-02-06

Vasario 6-7 d. mūsų centro automatinių sistemų eksploatavimo mechatronikos profesijos ir mokinių mokomosios bendrovės „MUTANT“ mokiniai dalyvavo 18-oje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2020.
Automatinių sistemų eksploatvimo mechatronikos profesijos mokiniai pristatė parodoje inžinierinės pramonės ir energetikos programas.  Stende jie dirbo ir bendravo su parodos lankytojais, puikiai pristatė mūsų centrą, papasakojo apie mokymo programas, pagal kurias ruošiami būsimieji įvairių sričių specialistai, supažindino su sektoriuniu energetikos praktinio mokymo centru.
Vasario 6 d. mūsų VTVPM centro mokiniai dalyvavo parodos „Studijos 2020“ metu  Junior Achievement surengtose startuolių ir jaunųjų bendrovių parodoje-varžybose  „Sostinės eXpo“.  Jaunoji bendrovė „Mutant“  buvo pakviesta varžytis su 49 kitomis geriausiomis ir įdomiausiomis Vilniaus regiono ir kitų didžiųjų miestų bei regionų moksleivių komandomis.
Tiek nuostabių verslo idėjų vienoje vietoje  – LITEXPO, parodoje Studijos 2020! 
Informatyvius technologinius sprendimus siūlantys, įvairias socialines bei bendraamžių problemas sprendžiantys, aplinkosaugą skatinantys ir tvarumą akcentuojantys jaunieji antrepreneriai - viso to ir mokykloje verslo imtis ir siekti savo tikslų paskatinsianti programa Junior Achievement.
Mūsų mokiniai pasirodė puikiai! Pirmą kartą varžybose dalyvavę mūsų gimnazijos skyriaus mokiniai, pasirinkę vizualinės reklamos gamintojo, mechatroniko, virėjo profesijas, bendrai įsteigę jaunąją bendrovę MUTANT, pateko į TOP 5! Tik atrinktos 5 geriausios komandos buvo pakviestos atskiram komisijos pokalbiui, tačiau iki prizinės vietos mūsų šaunuoliams pritrūko šiek tiek... Kiek gražių žodžių, palaikymo ir gero įvertinimo mes gavome iš aplinkos ir komisijos narių, kurių buvo net 63! Dėkojame Lietuvos JA komandai už gerą patirtį ir mūsų centro direktoriui dr. Vytautui Petkūnui už palaikymą ir verslumo skatinimą Visagine!
Dėkojame Visagino TVPMC vizualinės reklamos gamintojo profesijos mokytojai metodininkei Olgai Mazniovai ir automatinių sistemų eksploatavimo mokytojui Dmitrijui Novikovui už puikų mokinių parengimą parodai „Studijos 2020“.