Naujienos

Džiaugiamės puikiais sporto rezultatais!

2024-03-27

2024 m. kovo 26 d. Ukmergėje vykusiose Utenos regiono profesinių mokymo įstaigų mokinių vaikinų krepšinio varžybose, mūsų centro vaikinų komanda iškovojo pirmąją vietą ir kelialapį į Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių vaikinų krepšinio varžybų finalinį etapą.
Norime pasidžiaugti ir pasididžiuoti mūsų vaikinų tinklinio komanda, kuri vakar Vilniuje vykusiame Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių vaikinų tinklinio varžybose iškovojo aukštą ketvirtą vietą (turint omenyje, kad Lietuvoje – virš keturiasdešimt mokymo įstaigų)!
Pasak Lietuvos profesinio mokymo įstaigų Utenos regiono sporto vadovo Nerijaus Vasiliausko, galima pasidžiaugti 2023/2024 sezono Utenos regiono sporto rezultatais ir Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro lyderyste į kurią mokinius vedė du nuostabūs sporto mokytojai. Profesionalus Jų požiūris į darbą verčia pasitempti visus. Padėka ir pagarba Inai Mikitai ir Vadimui Čižiui.
Sveikiname fizinio ugdymo mokytojus metodininkus Iną Mikitą ir Vadimą Čižį bei jų ugdytinius už puikius rezultatus sporte, garsinant mūsų centrą!