Naujienos

Ekonomikos ir inovacijų ministrės Aušrinės Armonaitės vizitas

2022-03-14

2022 m. kovo 14 d. Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre lankėsi Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.
Centro direktorius dr. Vytautas Petkūnas svečiams surengė ekskursiją po centrą, kurios metu papasakojo apie veiklą ir aktualijas, mokymo programas, pagal kurias ruošiami būsimieji įvairių sričių specialistai, supažindino su sektorinio praktinio mokymo centro galimybėmis ir privalumais, rengiant kvalifikuotus darbuotojus inžinerinei pramonei.  Direktorius pristatė sėkmingai pameistrystės forma vykdomas profesinio mokymo programas. Centre mokosi UAB ,,Intersurgical“, UAB ,,Vilniaus baldai“, UAB ,,Švytėjimas“,UAB ,,Visagino linija“, UAB ,,Harju elekter“, UAB „Continental“, UAB „Hoda“, UAB „Biovela - Utena“, UAB „Narbutas - Ukmergė“ įmonių pameistriai. Direktorius pasakojo, kad mokymo procesas vyksta lygiagrečiai – centre įgyjami teoriniai pagrindai ir pirminiai praktiniai įgūdžiai, kurie yra tobulinami darbo vietoje. Pameistrys dirba ir mokosi tuo pat metu. Centre nuolat vyksta įvairių įmonių darbuotojų kvalifikacijos tobulinimas. 
Ministrė Aušrinė Armonaitė centro metraštyje paliko gražų linkėjimą centro bendruomenei. Išreiškė padėką už darbą kuriant šviesią, ambicingą, drąsiai į ateitį žiūrinčią Lietuvą. Ministrė džiaugėsi, kad Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras yra puikus talentų ugdymo ir verslo bendradarbiavimo pavyzdys.
Džiaugiamės gerbiamos ministrės ir jos komandos vizitu mūsų centre.