Naujienos

„Europos burės 2022“

2022-10-28

Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras dalyvavo Finansų ministerijos organizuojamoje iniciatyvoje  ,,Europos burės". Tai – 14-tąjį kartą organizuojamas konkursas, kurio metu pristatomi ir įvertinami didžiausią vertę žmogui, kraštui, valstybei duodantys ES fondų lėšomis finansuojami projektai. Centro projekto vadovė Jurgita Mikutavičienė konkursui teikdama paraišką dėl VTVPMC įgyvendinamo projekto, susijusio su pameistrystės įgyvendinimu, nominacijoje ,,Investicija į žmogų“ pabrėžė, kad pameistrystė – tai realus ,,investiciją į žmogų“ pavyzdys – kai bendradarbiaujant mokymo centrui, įmonei bei pameistriui sukuriama galimybė kelti kvalifikaciją bei tuo pačiu metu dirbti“. Įgyvendinamo projekto metu buvo sudarytos sąlygos 65 pameistriams, dirbantiems inžinerinės pramonės įmonėse UAB ,,Intersurgical“, UAB ,,Continental Automotive LT“, ,,Harju elekter“ UAB ir UAB ,,Visagino linija“ kelti savo kvalifikaciją ir įgyti praktinių kompetencijų mokymo centre ir darbo vietoje pagal dvi formaliojo švietimo programas taikant pameistrystės mokymosi formą. Būtent, investicija į žmogų, jo motyvavimas, kvalifikacijos kėlimas, žinių ir gebėjimų tikslingas panaudojimas darbo vietoje ir yra kertinė teikiamo konkursui projekto nauda. 
Teiktas paraiškas vertino  ir nugalėtojus skirtingose kategorijose išrinko skirtingų sričių ekspertų ir žinomų visuomenės, žiniasklaidos bei akademinio pasaulio atstovų sudaryta vertinimo komisija. Visagino technologijų ir verslo  profesinio mokymo centro projektas neliko nepastebėtas – iš teiktų 67 paraiškų pakliuvo į geriausią trejetuką savo kategorijoje!
Oficialus apdovanojimo vakaras vyko spalio 27 d. popietę Kauno Muzikiniame teatre, kuriame dalyvavo Centro direktorius dr. Vytautas Petkūnas. Renginio formatas ilgam įstrigs dalyvių mintyse – buvo suteikta galimybė dalyvauti kontaktų mugėje, išgirsti geriausių projektų pristatymus energetinės ir emocinės laisvės tema, išklausyti žurnalisto, istoriko Roberto Petrausko interaktyvaus pranešimo bei išvysti ryškiausias roko operos ,,1972” scenas. 
Plačiau apie renginį skaitykite www. 15.lt naujienų portale.