Naujienos

Fizinio aktyvumo diena

2022-11-14

Lapkričio 11 dieną Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro stadione buvo tikras sujudimas  –  vyko Fizinio aktyvumo diena. Šios dienos tempas, veiklos kryptys pilnai atspindėjo šios dienos devizą - padėti mokiniams suvokti fizinio aktyvumo, sveikos gyvensenos naudą sveikatai ir darbingumui, tapti fiziškai aktyviais, leisti laiką gamtoje ir ugdyti bendruomeniškumą.
Skambant nuotaikingai ir ritmiškai muzikai visa mokyklos bendruomenė sugužėjo į centro stadioną. Visus dalyvius pasveikino mokyklos direktorius dr. Vytautas Petkūnas ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laimutė Ratkevičienė, renginio dalyviams palinkėjo sėkmės bei ištvermės įvairiose sportinėse rungtyse.
Beveik tris valandas vyko aktyvi ir įvairi sportinė veikla. Gimnazistai pristatė savo suburtas komandas, išmėgino jėgas greičio bei taiklumo estafetėse, atliko daugybę kitų sportinių rungčių. Sportinis azartas buvo žymiai svarbiau už laimėjimus. Juo labiau, kad šią dieną nugalėjo draugystė.
Po rungčių galima buvo pasivaišinti skania mūsų centro virėjų specialybės mokinių paruošta koše, sušilti prie arbatos puodelio ir pasmaguriauti saldaus obuolių pyrago.
Nuoširdžiai dėkojame renginio organizatoriams ir renginio dalyviams už puikiai praleistą laiką kartu!