Naujienos

IT specialybės mokiniai kartu su mokytoju iš Jelgavos dvi savaites stažavosi Visagino TVPMC

2019-06-17

Visagino technologijų ir verslo profesinio mokymo centre šių metų birželio 3-14 dienomis, dvi savaites stažavosi keturi informacinių technologijų specialybės mokiniai iš Jelgavos technikumo (Latvija) bei vienas profesijos mokytojas. Stažuotė prasidėjo susipažinimu su centru, mokomomis programomis, turimomis mokomosiomis patalpomis bei mokymo įranga. Neužilgo sekė bei pažintis su Visagino miestu bei jo lankomais objektais. 

Visas dvi savaites Centro mokytojų komanda – Konstantin Žilin, Dmitrij Novikov bei Olga Korzenikova supažindino mokinius su savo profesijos dalykais. Mokiniai mokėsi ir įgijo pirminių žinių robotų programavimo, žiniatinklio programavimo, C++ programavimo, kompiuterinio 3D projektavimo srityse, o mokytojas turėjo galimybę stebėti, kaip vyksta pamokos bei pasidalinti savo žiniomis bei patirtimi iš profesinio mokytojo darbo Jelgavos technikume.

Laisvu nuo mokymosi laiku svečiams buvo suorganizuotos įvairios ekskursijos. Jie lankėsi IAE informaciniame centre, kuriame pristatomas atominės elektrinės valdymas ir technologijos, SBA baldų grupės įmonėje mokiniai buvo supažindinti su įmonės technologijomis, darbo procesu, suorganizuota išvyka po kaimyninio Zarasų rajono lankytinas vietas, moksleiviai savarankiškai aplankė sostinę Vilnių.

Visagino technologijos ir verslo profesinis centras yra atviras ir su džiaugsmu laukia įvairių profesijų mokinių iš skirtingų užsienio šalių turiningoms ir smagioms stažuotėms.