Naujienos

Įteikti neformaliojo mokymo kursų pažymėjimai užsienio kapitalo įmonės UAB „Stansefabrikken“ darbuotojams

2019-02-04

UAB „Stansefabrikken“ yra Norvegų kompanijai „STAFA Industrier“ AS priklausanti pramonės įmonė, apdirbanti lakštinį metalą ir gaminanti lakštinio metalo gaminius.
Gamybos procese naudojama moderni įranga ir naujausios technologijos, įmonė gamina bei tiekia ir galutinai surinktus gaminius, kurie gali keliauti tiesiai į parduotuves, taip pat atlieka ir subrangos užsakymus.
Įmonė įkurta 2003 metais Ukmergėje. Nuo pat įsikūrimo didelį dėmesį skiria kokybei bei klientų poreikiams - tai pamatinės vertybės kasdieniame darbe.
Įmonės gamybinį plotą  sudaro 10 000 m2, įmonėje dirba apie 250 darbuotojų.
„Mes siekiame tapti aukščiausio lygio savo srities profesionalais, savo klientams tiekiančiais aukščiausios kokybės gaminius. Tam negailime jėgų, semiamės žinių ir nuolat investuojame į gamybos atnaujinimą bei naujausias technologijas“, - sako „Stansefabrikken“ direktorius Nerijus Mašalas.,,Tai, kad tokios pažangios įmonės, kaip UAB Stansefabrikken, savo specialistų kvalifikacijos kėlimui pasirenka mūsų mokymo centrą, yra didžiulis įvertinimas ir paskata tobulėti.“- teigia Gintautas Dervinis.