Naujienos

Įteikti profesinio mokymo diplomai Panevėžio įmonės „Harju Elekter“ darbuotojams

2021-06-29

Birželio 29 d. įteikti  profesinio mokymo diplomai keturiolikai Panevėžio įmonės „Harju Elekter“ darbuotojams, kurie įgijo elektriko profesinę kvalifikaciją mokydamiesi pameistrystės mokymosi forma. „Harju Elekter“ projektuoja ir gamina energijos skirstymo ir energijos konvertavimo iš elektros į mechaninę sistemas moderniausią laivų įrangą kuriančiomis įmonėms.
Įmonė dirba su tokiomis pripažinimą pasaulyje pelniusiomis įmonėmis kaip „Rolls–Royce Marine“,„Kongsberg Maritime“, „Siemens Marine“, GE Marine, „Palfinger Marine Norway“, „Danfoss Drives“, „Alfa Laval Marine“ ir kitomis.
Labai geri asmens įgytų kompetencijų vertinimo rezultatai rodo, jog glaudus profesinio mokymo centro ir įmonės bendradarbiavimas organizuojant mokymo procesą, tvarką, vertinimą buvo sėkmingas. Apie 70 proc. mokymo vyko per praktinę veiklą, kurią besimokantieji atliko „„Harju Elekter“ gamybos bazėje prižiūrimi įmonės meistrų, taip įgydami platų spektrą praktinių konkrečiai verslo aplinkai svarbių įgūdžių ir kompetencijų.  Profesinio centro sektoriniame praktinio mokymo centre būsimieji specialistai įgijo teorinius ir konceptualius pagrindus praktiniam mokymosi procesui, tam buvo skirta  30 proc. mokymosi laiko. UAB „Harju Elekter“ personalo vadovė Sonatina Butėnienė dėkojo centrui už puikų mokinių mokymą ir džiaugėsi mokinių labia gerais mokymosi rezultatais.