Naujienos

Kalėdinis koncertas ,,Iš širdies į širdį“

2023-12-14

Sakoma, kad Kalėdos yra dovanų metas, o dovanų gali būti įvairių! Viena iš jų yra talentas! Gebėjimas kurti žodžiu, muzika, balsu, judesiu, o tai yra didžiausia dovana. Džiugu, kad šia dovana mūsų centro gimnazistai sugalvojo pasidalinti su visa centro bendruomene.
Gruodžio 13 d. aktų salėje vyko koncertas ,,Iš širdies į širdį“, kuriame pasirodė jaunieji mūsų centro talentai. Renginį pradėjo ir į muzikos ritmą įsiklausyti pakvietė vaikinų bigbendas - Edvardas Manukian, Vsevolod Kenebas, Aleksandr Belous, Aleksandr Davydov.
Linda Každalevič ir Aleksandra Jurelytė pademonstravo akrobatikos ir cirko sintezę. Merginos sužavėjo judrumu, balansu ir koordinacija. Muzikos garsais užbūrė Dianos Portnovos daina, jai akomponavo Aliona Koloberdina. Po šio pasirodymo žiūrovus sužavėjo Karolina Bražnikovaitė ir Lija Badretdinova kartu su jas palaikančia šiuolaikinio šokio grupe ,,JOY“ . Merginos padovanojo dvi šiuolaikinio šokio kompozicijas. Po šokio salę savo talentu sužavėjo duetas - Marijana Šeina ir jos auklėtoja Viktorya Petrulina.
Kalėdos - laukimo, stebuklų ir jaukumo metas. Tai diena ir laikas iki jos, kuomet norisi dalintis. Savo kūrybos eilėmis dalijasi Ana Žusel. Hip hopo ritu salę išjudino ir nuostabų šokį atliko Jelizaveta Bezina. Mėlika Rakauskaitė atliko kupiną jausmų dainą, jai akomponavo Marija Kaleničenko. Vilmanto Garucko daina privertė susimąstyti, kad didžiausias Kalėdų stebuklas ir dovana yra meilė artimam ir nepažįstamam...
Nuoširdžiai dėkojame renginio organizatoriams ir dalyviams už pasidalintą savo širdies šilumą.
Vaizdo įrašą galite pasižiūrėti čia.