Naujienos

Konstruktyvus bendradarbiavimas su VĮ Ignalinos atomine elektrine

2024-01-31

Sausio 30 d. Visagino TVPMC lankėsi Ignalinos atominės elektrinės komunikacijos specialistė Beata Voitechovskaja. Ji susitiko su mūsų centro gimnazistais. Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras turi istorinį ryšį su IAE. Centras buvo pastatytas tam, kad jame galėtų mokytis ir įgyti specialybę būsimieji įmonės darbuotojai. Specialistė gimnazistams papasakojo apie IAE. Šiandien centras– patrauklus, modernus ir nuolat atsinaujinantis profesinio mokymo centras, teikiantis kokybiškas profesinio mokymo paslaugas.
VĮ Ignalinos atominė elektrinė šiuo metu yra vienas iš dvidešimties didžiausių darbdavių Lietuvoje ir didžiausias darbdavys regione, kuriame dirba beveik 1800 įvairių sričių profesionalų.
Jaunimui įmonė siūlo praktikos galimybes, išskirtinę patirtį, būsimas darbo pozicijas, asmeninius tobulėjimus, darbą su naujausiomis ir pažangiausiomis technologijomis, ateities perspektyvas ir, žinoma, karjeros augimą! Pasak Beatos, ji tiki jaunąja karta. Darbe ji siekia  visiems prieinamu būdu paaiškinti sudėtingus IAE vykstančius procesus. Jos tikslas – rodyti teigiamą pavyzdį ir, svarbiausia, nukreipti kitus link realių ateities karjeros galimybių bei įkvėpti prisidėti prie Lietuvos plėtros.
Susitikimo metu komunikacijos specialistė Beata Voitechovskaja dėkojo Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro direktoriui dr. Vytautui Petkūnui, direktoriaus pavaduotojai ugdymui Laimutei Ratkevičienei ir sektorinio praktinio mokymo centro vadovui Denisui Udovicenko už konstruktyvų bendradarbiavimą!