Naujienos

Kūryba „veža“

2020-10-12

Šiuolaikinė tikrovė tokia, kad visur reikia mokėti ieškoti nestandartinių sprendimų, mokėti kūrybiškai mąstyti ir veikti. Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre Vizualinės reklamos gamintojo profesijoje mes mokome ne tik įvaldyti reklamos gamybos procesą, bet ir mokėti kūrybiškai spręsti įvairias užduotis.
Spalio 8 dieną Lietuvos nacionalinis dailės muziejus, Radvilų rūmai pakvietė vizualinės reklamos gamintojo profesijos trečios gimnazijos klasės gimnazistus apsilankyti nemokamai muziejuje. Mokiniai daug dirbo ir pateikė jiems daugybę variantų R raidei apipavidalinti.  Nors dar tik pradėję naudotis Adobe Photoshop, mokiniai pateikė daug variantų, dėl ko buvo pastebėti ir pakviesti į svečius. Važiuoti į Vilniaus senamiestį ir nesužaisti orientacinio žaidimo – to negalėjo būti. Taigi pasitelkusi Actionbound mobiliąją programėlę, mokytoja metodininkė Olga Mazniova sukūrė mokiniams orientavimosi ir kūrybiškumo užduotis, kurias jie atliko puikiai. Nei vienas nepasiklydo ir žaidimo pabaigoje pasakė, kad labai patiko vaikščioti po Vilniaus senamiestį ir spręsti kūrybinius iššūkius. 
Pasinaudojus kultūros paso teikiamomis edukacijomis aplankėme ir Mo muziejų, kuriame vyko paroda „Kodėl taip sunku mylėti?”. Parodos autoriai pasakoja apie tai, kaip gyvenime žmonės siekia balanso: pasirinkdami tarp gėrio ir blogio, siekdami panaikinti skirtis tarp turtuolių ir vargšų, nelygybę tarp moterų ir vyrų, susipriešinimą tarp kartų ar rasių.  Visgi, parodos žinutė kupina vilties: pastangos, kurias skiriame šiems iššūkiams įveikti ir suteikia mūsų gyvenimui prasmę. 
Diena buvo kupina daugybės įspūdžių ir labai turininga, teko daug vaikščioti, vėliau suvalgę gardžius pietus visi laimingai sugrįžo į Visaginą.
Vizualinės reklamos gamintojo mokytoja metodininkė Olga Mazniova