Naujienos

Mokinių mokomoji bendrovė „JUMANJI“ pristatė savo paslaugas startuolių mugėje „Inovatyvus verslas 2019“!

2019-04-01

2019 m. kovo 26-29 dieną Kaune vyko tarptautinė mokinių mokomųjų bendrovių mugė. Inovatyvių moksleivių verslo idėjų galima buvo pasižvalgyti JA Lithuania organizuojamoje tarptautinėje mokinių bendrovių, startuolių mugėje „Inovatyvus verslas 2019“!
Renginio metu savo kuriamus produktus pardavinėjo ir vystomas paslaugas pristatinėjo, o taip pat jau mokyklos suole sukaupta verslumo patirtimi pasidalino moksleiviai iš Austrijos, Danijos, Italijos, Latvijos, Norvegijos, Vokietijos ir, žinoma, iš Lietuvos!
Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro MMB „JUMANJI“ pristatė savo paslaugas labai ryškiai ir įspūdingai. Mūsų komandos stendą aplankė beveik visi komisijos nariai, o jų buvo virš dvidešimt. Buvome pamatyti ir pastebėti Kauno Akropolio lankytojų, nes nuo 10.00 iki 17.00 val. raginome kauniečius išbandyti savo jėgas pabėgimo kambarių užduotyse. 
Mūsų kalbėtojas – Deividas Alėjūnas puikiai pristatė dviejų minučių pitch presentation ir gavo lyderio nominaciją. Mūsų darbuotojos Akvilė Vainauskaitė, Ksenija Perechrest, Justina Mamčic, Rostislava Kenebas dirbo prie stendo. Tačiau iki prizinės vietos mums pritrūko šiek tiek… o tai yra - anglų kalbos žinių ir laisvo bendravimo svetima kalba. But we will working on it….
Renginyje rungėsi net 44 mokinių bendrovės, o tai net 170 jaunųjų verslininkų! Mūsų komanda praėjo pirmą turą ir buvo atrinktą į antro turo penkioliktuką. Nors ir negavome svarbių apdovanojimų šį kartą, mes nepasiduodame. Dabar mūsų laukia regioninės ir nacionalinės varžybos, daug darbo ir pasitenkinimas nuo aukštų mūsų lankytojų įvertinimų. Ačiū, kad palaikote mus - mums tai labai svarbu!
 
Vyr.profesijos mokytoja ir JUMANJI konsultantė Olga Mazniova