Naujienos

Mokinių mokomosios bendrovės „JUMANJI“ ataskaitinis susirinkimas

2019-05-28

2019 m. gegužės 27 d. mokinių mokomoji bendrovė „JUMANJI“ pakvietė visus savo akcininkus ir Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro bendruomenę į ataskaitinį susirinkimą.
Buvo pristayta MMB veikla, darbų pasidalijimas, tikslai, išūkiai ir pasiekimai. O apie labiausiai visus dominačią temą, mūsų verslo sėkmingumą, kalbėjo visi MMB vadovai - prezidentė Akvilė Vainauskaitė, marketingo viceprezidentė Ksenija Perechrest, personalo viceprezidentė Justina Mamčic, finansų viceprezidentė Rostislava Kenebas ir gamybos vadovas Deividas Alėjūnas.
Po prezentacijos vyko diskusija, kurios metu galima buvo užduoti rūpimus klausimus. Maloni stagmena nustebino renginio svečius ir akcininkus -  tortas JUMANJI. Svarbiausia staigmena, aišku, buvo dividendai! Kiekvienas investavęs į MMB verslą, nupirkęs nors vieną akciją, atgavo savo pinigus ir dividendus.
Šiais mokslo metais su mokinių mokomaja bendrove JUMANJI dirbo ekonomikos mokytoja Natalja Kamskova ir vizualinės reklamos gamintojo profesijos mokytoja Olga Mazniova.