Naujienos

„Mokomės kitaip“ – integruota pamoka neįprastoje edukacinėje aplinkoje

2018-06-15

Birželio 14 d. pamokos centro gimnazijos skyriaus mokiniams vyko neiprastoje edukacinėje aplinkoje ir kitaip. Vieta renginiui-integruotai pamokai „Mokomės kitaip“ buvo parinkta gamtoje, vaizdingoje Visagino ežero pakrantėje esančiame kempinge. Prieš prasidedant netradicinei pamokai kiekviena klasė įrengė savo stovyklavietes, o mokytojai įkūrė improvizuotą sporto ir mokslo akademiją, kurioje gimnazistai demonstravo akademinius, sportinius, kūrybinius gebėjimus ir varžėsi dėl Superklasės nominacijos. Prieš prasidedant pamokai-varžyboms centro direktorius visiems palinkėjo sėkmės, o renginio rėmėjas - olimpinis vicečempionas,  daugkartinis pasaulio ir Europos čempionatų laimėtojas ir prizininkas, Visagino tarybos narys -  Jevgenij Šuklin, dar kartą pasidžiaugė, kad mieste yra taip gerai respublikoje vertinams  profesinio  mokymo centras, pritraukiantis į  miestą ir investituotojus bei padovanojo laimėtojams plaukimą Drakono valtimi. Prie pamokos teisėjų komandos prisijungė ir pirmosios gimnazistų laidos absolventas, kanojininkas, triskart pasaulio ir šešis kartus Europos čempionas - Raimundas Labuckas.
Paskelbus pamokos pradžią gimnazistai varžėsi futbolo slalomo, krepšinio, šaškių čempionatuose, stalo teniso, badmintono, virvės traukimo varžybose, atliko neįprastas biologijos, fizikos, matematikos, socialinių mokslų, kalbų užduotis. Mokytojai pateikė tokias užduotis, kurioms atlikti nereikėjo sąsiuvinio, knygos, rašiklio, o svarbus buvo komandinis darbas, išmonė, kūrybą ir greitis. Be to, svarbi buvo ir varžybų dvasia, nes komandos rinko taškus-apelsinus, kurių didžiausias skaičius reiškė komandos pergalę.
Susumavus inegruotoje pamokoje surinktus taškus, paaiškėjo, jog pirmieji buvo Vg/SVg-17 klasės mokiniai, antrieji - ŽTg-17, o tretieji - 1A, 2A, 2B klasių gimnazistai. Svarbiausioji 2018 metų Superklasės nominacija, susumavus metų pažangumo, lankomumo, aktyvumo bendruomenės veikloje  rezultatus, atiteko 1A klasei.

 

Renginio video galite pasižiūrėti čia .