Naujienos

Mokytojų dienos šventė

2022-10-06

Spalio 5 d. Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre tradiciškai buvo paminėta Mokytojų diena. Tam, kad rastų geriausią skambesį, mokytojui tenka kasdien „derinti stygas“ ir daug dirbti. Ir maloniausia, kai šis sunkus darbas atsiperka.
Rudeniškai spalvingoje ir jaukioje konferencijų salėje Mokytojus pasitiko mokiniai. Centro direktoriaus dr. Vytautas Petkūnas pasveikino visus susirinkusius. Įteikti apdovanojimai centro darbuotojams už bendruomeniškumą ir reikšmingą indėlį į mokyklos tobulinimą. Centro direktoriui dr. Vytautui Petkūnui įteikta padėka už nuoširdų ir sėkmingą vadovavimą. Stiprybės, kantrybės, atradimų ir pilnatvės linkėjo šventėje dalyvavęs Visagino savivaldybės administracijos direktorius V. A. Bukauskas.
Šventinėje kompozicijoje nuoširdūs, nesumeluoti žodžiai beldėsi tiesiai į mokytojų širdis, o nuostabių dainų garsai pynė įvairių minčių gijas. Nuotaikingai pasibaigusi šventinė diena paliko malonių įspūdžių, priminė, kaip nelengva, bet gera būti mokytoju!