Naujienos

Mus mokė meistrai

2020-09-29

Rugsėjo 23 d. vizualinės reklamos gamintojo profesijos mokiniai dalyvavo Paliesiaus dvaro organizuotame projekte „Pažintys menų menėse“, kurį dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba. 

Dešimt mokinių, kurie mėgsta ne tik kurti reklamą, bet ir tapyti, piešti, lipdyti įsitraukė į kūrybines dirbtuves. Jie atidžiai įsiklausė į žinomų menininkų, dailininko Leo Ray ir atlikėjo ir dailininko Viktoro Paukštelio, patarimus ir pastebėjimus. 

Visa diena buvo puiki ne tik savo oru, nuostabia gamta, bet ir puikiai organizuota veikla. Mes kūrėme, analizavome, klausėmės muzikos, diskutavome ir sėmėmės patirties iš patyrusių ir žinomų menininkų.

Dailininkas Leo Ray, kuris yra surengęs nemažai personalinių parodų visame pasaulyje, skatino mokinius domėtis daile, atskleisti sau ir kitiems spalvų pasaulį, dalintis tuo džiaugsmu, kurį suteikia kūryba. Iš L. Ray daugelis mokinių susilaukė daug pagyrimo žodžių dėl savo kūrybingumo, dėl spalvų pajautimo, dėl fantazijos, kuri atsispindi darbuose. 

Jaunimas atvežė ir savo namuose darytus darbus, bei buvo padrąsinti per improvizuotą parodos atidarymą.

Be dailės ir muzikos užsiėmimų dalyvavome ir kitose veiklose: aplankėme Mielagėnų bažnyčią, išklausėme kunigo pasakojimą apie Vincento Smakausko tapybą, lipdėme iš molio ir dekoravome plokšteles. Diena buvo kupina įspūdžių ir įkvėpimo.

Nuoširdžiai dėkojame Paliesiaus dvaro šeimininkams bei darbuotojams už nuostabias akimirkas ir saldžias bandeles.

Vizualinės reklamos gamintojo profesijos mokytoja-metodininkė.