Naujienos

Mūsų centro Energetikos sektorinio praktinio mokymo centro vadovui ir automatinių sistemų eksploatavimo mechatronikos profesijos mokytojui ekspertui Gintautui Derviniui buvo skirtas apdovanojimas „Už nuopelnus švietimui“.

2020-12-30

Gruodžio 30 d. Visagine jau dvyliktą kartą įvyko iškilmingas šventinis renginys, kuriame pagerbiami ir apdovanojami miesto gyventojai, šiemet pripažinti geriausiais iš geriausių įvairiose veiklos srityse. Šios gražios ilgametės tradicijos tikslas – padėkoti geriausių veiklos rezultatų asmeninėje ar komandinėje veikloje pasiekusiems Visagino savivaldybėje gyvenantiems ir dirbantiems jai nusipelniusiems žmonėms, stiprinti gyventojų pilietiškumą ir pasididžiavimą savo bendruomenės laimėjimais.
Dėl koronaviruso infekcijos plitimo grėsmės nominantai buvo pasveikinti per nuotolį, visi galėjo stebėti  apdovanojimų ceremoniją „YouTube“ kanale.
Ceremonijos pradžioje Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz nuoširdžiai pasveikino ir paskelbė 2020 m. nominantus. 
Mūsų centro Energetikos sektorinio praktinio mokymo centro vadovui ir automatinių sistemų eksploatavimo mechatronikos profesijos mokytojui ekspertui Gintautui Derviniui  buvo skirtas apdovanojimas „Už nuopelnus švietimui“. 
2017 metais Gintautas Dervinis pelnė prestižinį Lietuvos Metų mokytojo vardą. Jau devintus metus šis mokytojas kasmet sėkmingai rengia mechatronikų komandas nacionaliniams konkursams, kuriuose jo parengti mokiniai užima prizines vietas. Tai tarptautinio profesinio meistriškumo konkurso „EuroSkills“ mechatronikos ekspertas. Neįkainojamas ir mokytojo indėlis sėkmingai pritraukiant verslą ir kuriant realų ryšį tarp mokinių ir verslo. 2020 m. Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija už inžinerinių specialybių mokymo kokybės stiprinimą ir atsidavimą profesijai apdovanojo šį pedagogą Garbės ženklu kaip reikšmingai prisidedantį prie Lietuvos inžinerinės pramonės vystymo ir konkurencingumo stiprinimo, pasižymintį inovatyvumu, produktyvumu, pasiekusį ženklaus mokslo ir verslo integravimo rezultatų.
Verta prisiminti puikią vokiečių literatūros klasiko Johano Volfgango Gėtės citatą: „Mokytojas, sugebantis įkvėpti mokinius nors vienam geram poelgiui, nors vienam puikiam eilėraščiui, padaro daugiau nei tas, kuris mūsų atmintį užpildo daugybe pagal pavadinimą ir formą suklasifikuotų dalykų”. Tad linkime Gintautui Derviniui visuomet atrasti kelią, kaip įkvėpti savo mokinį gerumui, nes tai – didžiausia ir sunkiausia mokytojo užduotis. Sėkmingų ir kūrybingų darbų Jums!