Naujienos

Mūsų centro imitacinė bendrovė „Spindulys“ 23-joje tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje „Verslo kelionė į ateitį“ laimėjo bronzinę nominaciją

2019-04-16

Balandžio 10 dieną mūsų centro gimnazistės Gabrielė Pimpytė, Ana Iljina, Rugilė Trubilaitė, Akvilė Ramanauskaitė, Akvilė Vainauskaitė ir Simona Semionova dalyvavo 23-joje tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje „Verslo kelionė į ateitį“.

Į renginį susirinko 29 imitacinės bendrovės iš įvairių Lietuvos mokymo įstaigų (universitetų, kolegijų, profesinio mokymo įstaigų, gimnazijų), o penkių šalių (Austrijos, Bulgarijos, Italijos, Ispanijos, Kosta Rikos) imitacinių bendrovių atstovai atsiuntė vertinimui savo prisistatymus,  katalogus, radijo reklamas, dalyvavo Skype konferencijose. 
Mugės dalyviai išmaniai pristatė savo prekes ir paslaugas, demonstravo puikų gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, dalinosi ateities verslo idėjomis, siūlė laimėti loterijose, dalyvauti reklamos akcijose. Vyko nuotolinė prekyba su užsienio partneriais, veikė mugės radijas, vyko mugės komandų pasirodymai, protų mūšis.
23-oji tarptautinė imitacinių bendrovių mugė suteikė erdvę kūrybiškiems, pozityviai nusiteikusiems jauniems žmonėms ir juos lydintiems vadovams susitikti ir pasidalinti idėjomis ir puikiomis emocijomis. 
Mūsų centro imitacinė bendrovė „Spindulys“ laimėjo bronzinę nominaciją už gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti.  Džiaugiamės ir sveikiname komandą.