Naujienos

MŪSŲ CENTRO IMITACINĖ BENDROVĖ „SPINDULYS“ 24 –OJE TARPTAUTINĖJE IMITACINIŲ BENDROVIŲ MUGĖJE LAIMĖJO SIDABRINĘ NOMINACIJĄ IR APDOVANOTA DIPLOMAIS DAR 3-JOSE NOMINACIJOSE

2020-11-25

Per vieną 2020 metų  lapkričio 12 dieną nuotoliniu būdu praūžė 24 –oji Tarptautinė imitacinių bendrovių mugė. Septynios skirtingos mugės veiklos, pritraukė apie 200 dalyvių iš Lietuvos, Ispanijos, Italijos, Bulgarijos, Vokietijos ir Slovakijos. Prisijungusių aukštųjų mokyklų IB praktikantai ir profesinių bei bendrojo lavinimo mokyklų atstovai atskirose sesijoje pristatė savo IB, jos produktus, verslo idėją 2030 ir atsakė į vertinimo komisijos klausimus. Po pertraukėlės vyko intriguojantis konkursas IB praktikantams „Verslo provokacija“, į kurį įsitraukė net 16 skirtingų įmonių. Studentai nurodytu laiku skambino duotos verslo įmonės atstovui, kad sužinotų atsakymus į užduotyje pateiktus probleminius klausimus ir pristatytų vertinimo komisijai jos sprendimo būdus.

Visą dieną vyko Lietuvos IB susitikimai su užsienio IB, o paskutinę valandą  vyko dalyvių prekyba tarp Lietuvos ir užsienio imitacinių bendrovių.

Mūsų centrą atstovavo imitacinė bendrovė „Spindulys“  ir  AK-20 grupės mokiniai: Julija Člek, Beata Žalkauskienė, Tatjana Gontarenko, Aidas Salaudžius. IB „Spindulys“ vadovė  įmonių komercijos mokytoja metodininkė Kristina Saprykina.

IB „Spindulys“ apdovanota diplomais:

  1. Sidabrinė nominacija - Gebėjimas geriausiai pateikti verslo idėją 2030 tarp profesinių ir bendrojo lavinimo mokyklų IB;
  2. Geriausias vadybininkas (-ė)  tarp profesinių ir bendrojo lavinimo mokyklų IB – Julija Člek, AK-20 grupės mokinė;
  3. Geriausias konkurso „Verslo Provokacija“ užduočių sprendimas;
  4. Už socialiai atsakingą idėją 2030.

Sveikiname nugalėtojus su įgyta patirtimi ir džiaugiamės jūsų laimėjimais!