Naujienos

Mūsų centro mokinys - konkurso „Mano jūros vizija’19“ laureatas

2019-06-18

Asociacija „Mediėdros“ ir Klaipėdos universiteto Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto Filosofijos, menotyros ir komunikacijos katedra šiemet antrą kartą surengė filosofinių, meninių ir komunikacinių įžvalgų konkursą „Mano jūros vizija“. Konkursas buvo skirtas 9 – 12-tų klasių mokiniams. Šiais metais konkursas sulaukė daugiau kaip 60-imt įvairių darbų iš įvairių Lietuvos vietų. Komisijai buvo sunki ir itin atsakinga užduotis išrinkti geriausius iš geriausių. Bet po kelias dienas trukusių įnirtingų diskusijų, buvo atrinkta 12-ka „Mano jūros vizija 19“laureatų.

Mūsų centro 4g klasės mokinys, Anton Korotkov, su vaizdo klipu „Draugystė su žmogumi“ tapo konkurso „Mano jūros vizija’19“ laureatu.
Konkursui mokinį paruošė vizualinės reklamos gaminimo mokytoja Olga Mazniova. Gegužės 30 d. KU SHMF fakulteto vidiniame kiemelyje vyko laureatų apdovanojimas. Čia visus savo vėsuma gaivino Klaipėdos vėjas, bet, tuo pačiu, ir šildė vasarėjanti saulė bei įkvepiantys pokalbiai, gyva muzika ir piknikas po liepomis, ir žinoma, dovanos.

Džiaugiamės Antono Korotkovo ir vizaulinės reklamos gamintojo profesijos mokytojos Olgos Mazniovo bendromis pastangomis ir puikiu rezultatu. Sveikiname ir linkime tobulėti!
Vaizdo filmą galite pamatyti čia:  https://youtu.be/aAMzBgVxIgw