Naujienos

Naujas traukos taškas Visagine sukurtas dėka VTVPMC vizualinės reklamos gamintojo profesijos mokinių

2020-12-07

Šią savaitę asociacija „Ryšių bankas“ baigė projektą „Menų komunikacija 2“. Kelias savaites mūsų centro reklamos gamintojo mokiniai ir savanoriai kūrė muralą ant požeminės perėjos, vedančios link ežero, sienų ir kolonų.

Šio projekto tikslas – atgaivinti apleistą erdvę ir sukurti naują turistinį traukos tašką Visagine. Pasirinkta freskos vieta - požeminė perėja - nėra atsitiktinė. Objektas yra pirmame Visagino mikrorajone, netoli miesto centro. Pro jį eina visi turistai, einantys link ežero. Pats praėjimas buvo tamsi ir apleista vieta, tačiau strategiškai tinkama ir neįprasta. Todėl buvo nuspręsta, kad ryški, kupina teigiamų spalvų freska, vaizduojanti miesto draugystę, bendruomeniškumą ir daugiatautiškumą, stilizuotų žmonių, turinčių skirtingą šukuoseną, odos spalvą, akių formą ir drabužių pasirinkimą, forma gali ne tik pritraukti gyventojų ir lankytojų dėmesį Visagino erdvėse, bet ir tapti nauja mūsų miesto svečių lankymo vieta.

VTVPMC profesijos mokytojos Olgos Mazniovos parengtas freskos eskizas buvo suderintas su savivaldybės administracija, kuri taip pat skyrė lėšas šio projekto medžiagoms iš NVO projektams finansuoti skirtų savivaldybės biudžeto lėšų.

Norime nuoširdžiai padėkoti Visagino savivaldybės administracijai už pagalbą įgyvendinant šį projektą, Visagino  technologijų ir verslo profesinio mokymo centro reklamos gamintojo profesijos mokiniams ir, žinoma, visiems savanoriams - rūpestingiems mūsų miesto gyventojams, kurie savaitgaliais ir po studijų bei darbų padėjo kurti muralą. Padėka kiekvienam savanoriui, širdingas ačiū Kultūros centro darbuotojams ir dėkui praeiviams už gerus palaikymo žodžius.