Naujienos

Pasirašytas bendradarbiavimo memorandumas su Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmais (AHK)

2023-10-23

2023 m. spalio 18 d. Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai ir Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras pasirašė bendradarbiavimo memorandumą. Ši sąjunga sutvirtino AHK ir Visagino TVPMC bendrą misiją – plėtoti dualinį profesinį mokymą, spręsti kvalifikuotų darbuotojų trūkumo darbo rinkoje problemą.
„ Visagino Technologijos ir Verslo profesinio mokymo centras ir jo vadovas dr. Vytautas Petkūnas yra profesinio mokymo švyturys Lietuvoje! Visagino TVPMC sėkmingai taiko  dualinį mokymą jau ne vienerius metus: 30% mokymų vyksta mokymo įstaigoje, 70% įmonėse.  Šis metodas pasiteisino. Vien šiais metais su Visagino technologijų ir verslo profesinio mokymo centru bendradarbiauja 19-ika įmonių, yra ruošiami  būsimieji automatinių sistemų mechatronikos, plastiko liejimo, elektros specialistai.“ – teigia  Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai.
Šis memorandumas yra daugiau nei tik susitarimas, tai įsipareigojimas formuoti ateitį pagal Vokietijos kokybės standartus. Džiaugiamės konstruktyviu bendradarbiavimu su AHK!