Naujienos

Paskutinio skambučio šventė

2020-06-19

Ketvirtadienį, birželio 18 d., 66-iems Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro abiturientams nuaidėjęs paskutinis skambutis pranešė mokslo metų pabaigą. Šiemet jis kitoks. Be tradicinėmis tapusių eisenų, be galimybės paskutinį kartą pasėdėti klasėje, be gausaus tėvų ir artimųjų būrio, tačiau ne mažiau prasmingas ir gražus. Dėl karantino daugelyje mokyklų jis mokiniams skambėjo tik nuotoliniu būdu, tačiau mūsų centras abiturientus sukvietė į šventę po atviru dangumi.

Paskutinio skambučio šventėje netrūko giedros nuotaikos, spalvų – į gražiais bijūnų žiedais išpuoštą centro kiemelį rinkosi abiturientai, šventės svečiai, tėvai, mokytojai, mokyklos darbuotojai. Gimnazistus pasveikino centro direktorius dr. Vytautas Petkūnas, linkėjo jiems sėkmės egzaminuose. Direktorius džiaugėsi ir dėkojo už puikius gimnazistų pasiekimus, kurie garsina mūsų centrą po visa Lietuvą.

Sveikinimo žodį abiturientams tarė Visagino miesto meras Erlandas Galaguz, Visagino kultūros centro direktorė Danutė Morkūnienė,Visagino Šv. Apaštalo Pauliaus parapijos klebonas kunigas Vidmantas Rudokas. Paskutinis skambutis ne tik žymi gimnazijos baigimą, bet turi ir simbolinę prasmę - jis yra tarsi pirmasis žingsnis į savarankišką gyvenimo kelią, kai abiturientai tampa atsakingi už savo sprendimus. Net 16-ai abiturientų buvo suteikta geriausio gimnazisto nominacija. Savo sveikinimus, bei nuoširdžiausius linkėjimus abiturientams dalijo, trečios gimnazijos klasės gimnazistai, Mokinių taryba. Abiturientai tarė padėkos žodžius centro bendruomenei.

Mieli abiturientai, atėjo diena, kai Jūs jau kiti, jau pasiruošę skristi ir ieškot savam kely... Kai pagaliau Jums sako: „Tu jau užaugai, žmogau...“. Tai diena, kai nuskambėjo paskutinis skambutis.

Vaizdo įrašą galite psižiūrėti čia