Naujienos

Paskutinio skambučio šventė

2021-06-04

Antradienį, birželio 1 d., 75-iems Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro abiturientams nuaidėjęs paskutinis skambutis pranešė mokslo metų pabaigą. Šiemet jis kitoks. Be tradicinėmis tapusių eisenų, be galimybės paskutinį kartą pasėdėti klasėje, be gausaus tėvų ir artimųjų būrio, tačiau ne mažiau prasmingas ir gražus. Dėl karantino daugelyje mokyklų jis mokiniams skambėjo tik nuotoliniu būdu, tačiau mūsų centras abiturientus sukvietė į šventę po atviru dangumi.
Paskutinio skambučio šventėje netrūko giedros nuotaikos, spalvų – į išpuoštą centro kiemelį rinkosi abiturientai, šventės svečiai, tėvai, mokytojai, mokyklos darbuotojai. Gimnazistus pasveikino centro direktorius dr. Vytautas Petkūnas, linkėjo jiems sėkmės egzaminuose. Direktorius džiaugėsi ir dėkojo gimnazistams už jų pasiekimus, kurie garsina mūsų centrą po visa Lietuvą.
Sveikinimo žodį abiturientams tarė Visagino miesto meras Erlandas Galaguz, administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas, Visagino Šv. Apaštalo Pauliaus parapijos klebonas kunigas Vidmantas Rudokas. Paskutinis skambutis ne tik žymi gimnazijos baigimą, bet turi ir simbolinę prasmę - jis yra tarsi pirmasis žingsnis į savarankišką gyvenimo kelią, kai abiturientai tampa atsakingi už savo sprendimus. Net 18-ai abiturientų buvo suteikta geriausio gimnazisto nominacija. Nuoširdžiai ir labai jautriai abiturientus sveikino tėvai, sėkmės linkėjo ir daina pasveikino trečios gimnazijos klasės gimnazistai, Mokinių taryba. Abiturientai tarė padėkos žodžius centro bendruomenei, ir paskutinis valsas, kitoks, bet iki šiurpuliukų gražus ir jausmingas…
Mieli abiturientai, niekada nepamirškite, kad visi keliai prasideda iš tėvų namų, iš jūsų gimtojo miesto, iš mokyklos, kuri tarsi upė išplukdys Jus į gyvenimo jūrą. Tikime, kad tvirtas, baltomis burėmis varomas gyvenimo laivas atlaikys visas bangas ir audras. Linkime suprasti, kas Jums teikia laimę, džiaugsmą. Turėkite svajonę tokią, dėl kurios būtumėte pasiruošę keliauti nors į pasaulio kraštą. Visiems linkime sėkmingos kelionės!