Naujienos

Paskutinio skambučio šventė

2022-05-26

Ketvirtadienį, gegužės 26 d., 74-iems Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro abiturientams nuaidėjęs paskutinis skambutis pranešė mokslo metų pabaigą. Ši sparnuota šventė, pilna jaunystės šėlsmo, juoko, tyro grožio ir švelnaus liūdesio, primena, kad laikas nestovi vietoje.  
Paskutinio skambučio šventėje netrūko giedros nuotaikos, spalvų – į gražiais žiedais išpuoštą aktų salę rinkosi abiturientai, šventės svečiai, tėvai, mokytojai, mokyklos darbuotojai. Netilo jaunatviškas klegesys, gimnazistai dalinosi įspūdžiais, šiltais prisiminimais, džiaugsmo ir susimąstymo akimirkomis. Nueitas įdomus pažinimo ir brandos kelias.
Gimnazistus pasveikino centro direktorius dr. Vytautas Petkūnas, linkėjo jiems polėkio ir sėkmės egzaminuose. Direktorius džiaugėsi ir dėkojo už puikius gimnazistų pasiekimus, kurie garsina mūsų centrą po visa Lietuvą.
Sveikinimo žodį abiturientams tarė Visagino Šv. apaštalo Pauliaus parapijos klebonas kunigas Andžej Bylinski. Klebonas gimnazistams linkėjo sparnuoto skrydžio, svajonių ir minčių išsipildymo. Abiturientus pasveikino ir olimpiadų laimėtojų padėkos raštus įteikė Visagino Švietimo, kultūros, sporto ir valstybinės kalbos kontrolės skyrius vyriausioji specialistė Žana Miltina.
Paskutinis skambutis ne tik žymi gimnazijos baigimą, bet turi ir simbolinę prasmę - jis yra tarsi pirmasis žingsnis į savarankišką gyvenimo kelią, kai abiturientai tampa atsakingi už savo sprendimus. Net 17-kai abiturientų buvo suteikta geriausio gimnazisto nominacija. Savo sveikinimus, padėkos žodžius bei nuoširdžiausius linkėjimus abiturientams daina padovanojo tėvai, trečios gimnazijos klasės gimnazistai. Abiturientai tarė padėkos žodžius centro bendruomenei. Centro kiemelyje buvo sušoktas valsas - iki šiurpuliukų gražus ir jausmingas…
Sakoma, kad gyvenimas priverčia pamiršti daugybę dalykų ir laiko dulkės uždengia kažkada pažintus veidus. Bet mes juk netikime tuo? Nes tas atsiminimų lobynas amžiams lieka mokyklos istorijos puslapiuose. Prieš akis – naujos erdvės, paieška savęs, savo gyvenimo kelio, taip viliojančios ateities, kai nežinai ko laukti už artimiausio posūkio.
Laimingo skrydžio, mieli abiturientai!