Naujienos

Sinergijos siekimas po sąlyčio taškų paieškos susirinkimo su mokytojais metu

2019-12-19

Gruodžio 17 d. VTVPM centre vyko centro projekto vadovės Jurgitos Mikutavičienės inicijuoti du susirinkimai su bendrojo lavinimo bei profesijos mokytojais. Metinių susitikimų metu mokytojams buvo pristatyta Centro projektinė veikla 2019 metais, ieškoma sąlyčio taškų su įstaigos darbuotojais, mokytojais dėl projektinės veiklos įgyvendinimo, dalinamasi projektinėmis idėjomis, diskutuojama finansavimo galimybių paieškos klausimais.   

Vienas pagrindinių bendro susitikimo tikslų buvo ne tik susipažinti su šiuo metu Centro įgyvendinamais ir planuojamais įgyvendinti projektais, bet ir atkreipti dėmesį į mokytojų inicijuojamas projektines veiklas, atrasti galimybių bendradarbiaujant įsitraukti į aktyvesnę projektinę veiklą bei tuo prisidėti gerinant tiek mokytojų bendruomeninę bei darbo aplinką, tiek ir mokinių paslaugų kokybę.

Susirinkimų pabaigoje projekto vadovė Jurgita Mikutavičienė akcentavo, kad sinergijos efektas bet kokioje darbinėje aplinkoje greičiau ir efektyviau gali būti pasiektas atkreipiant dėmesį į ,,iš apačios“ siūlomas idėjas, jas palaikant bei kuriant bendryste bei bendradarbiavimu grįstą tarpusavio ryšį.  

Norėdami aptarti bet kokius Jums iškilusius projektinės veiklos klausimus ar idėjas, skambinkite Jurgitai tel. +37060749304 ir/arba rašykite el. paštu projektai@vpm.lt.

 

 

Susipažinti su susirinkimų prezentacija galima čia