Naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovų vizitas

2022-02-01

Vasario 1 d. Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre lankėsi Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos viceministrė Agnė Kudarauskienė ir Mokymosi visą gyvenimą departamento direktorius Julius Jakučinskas.
Centro direktorius dr. Vytautas Petkūnas pristatė mokymo centro veiklą ir aktualijas, papasakojo apie mokymo programas, pagal kurias ruošiami būsimieji įvairių sričių specialistai, supažindino su sektorinio praktinio mokymo centro galimybėmis ir privalumais, rengiant kvalifikuotus darbuotojus inžinerinei pramonei.  Svečiai susitiko ir bendravo su gimnazistais ir mokytojais. Centro direktorius dr. Vytautas Petkūnas pristatė sėkmingai pameistrystės forma vykdomas profesinio mokymo programas. Svečiai turėjo galimybę pamatyti besimokančius UAB ,,Intersurgical“, UAB ,,Vilniaus baldai“, UAB ,,Švytėjimas“ ir UAB ,,Visagino linija“ pameistrius. Direktorius pasakojo, kad mokymo procesas vyksta lygiagrečiai – centre įgyjami teoriniai pagrindai ir pirminiai praktiniai įgūdžiai, kurie yra tobulinami darbo vietoje. Pameistrys dirba ir mokosi tuo pat metu. 
Viceministrė Agnė Kudarauskienė ir Mokymosi visą gyvenimą departamento direktorius Julius Jakučinskas centro metraštyje paliko gražius palinkėjimus centro bendruomenei.