Naujienos

Tinklinio varžybose pirmoji vieta!

2023-02-14

Vasario 8 d. Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro merginų tinklinio komanda dalyvavo Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų merginų tinklinio varžybose. Varžybos vyko Automechanikų profesinio mokymo centre. Varžybas stebėjo ir mūsų komandą palaikė daug žiūrovų.
Centro merginų komanda žaidė su Vilniaus paslaugų ir Žirmūnų profesinio mokymo centrų merginų komandomis. Nugalėtojais tapo ir  pirmą vietą iškovojo mūsų komanda.  Mūsų centrui atstovavo: Diana Safronova, Ieva Bondar, Akvilė Kasačiūtė, Meda Pernavaitė  (komandos kapitonė ), Anastasija Šliapkova, Emilija Veikša, Darja Kinžagulova ir Ana Minasian. Komandą varžyboms parengė fizinio ugdymo mokytoja Ina Mikita.
Vasario 22 d. merginos dalyvaus Vilniaus regiono finalinėse tinklinio varžybose, kurios vyks Alytuje. Sveikiname su pergale ir linkime sėkmės finale!