Naujienos

Ukrainos švietimo delegacijos vizitas

2024-07-10

Liepos 9 d. Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre lankėsi Ukrainos švietimo ir mokslo ministerijos Profesinio mokymo direktorato valdymo ir viešojo ir privataus sektorių partnerystės ekspertų grupės valstybinis ekspertas Serhii Kovalenko, Lvivo srities valstybinės administracijos Švietimo ir mokslo departamento direktorius Oleh Paska, Lvivo srities valstybinės administracijos Švietimo ir mokslo departamento Švietimo ir mokslo departamento Inovacijų, profesinio, profesinio ir aukštojo mokslo skyriaus vadovas Ivan Pykus, Lvivo srities profesinio mokymo regioninės tarybos vadovo pavaduotoja, Lvovo profesinio mokymo kolegijos stebėtojų tarybos narė Natalija Starodub, Valstybinės profesinio mokymo įstaigos "Lvivo aukštesnioji profesinė kompiuterinių technologijų ir statybos mokykla" direktorė Maria Polishchuk.
Svečiai domėjosi Lietuvos profesiniu mokymu, jo pažanga ir pasiekimais. Ypatingą dėmesį skyrė pameistrystei - dualiniam mokymui, jo diegimo mūsų šalyje patirtimis, bendradarbiavimo tarp profesinio mokymo įstaigų ir verslo bei pramonės įmonių stiprinimo ir plėtros galimybėmis.
Ukrainiečiai nuoširdžiai dėkojo už nuolatinę paramą ir Ukrainos palaikymą visomis galimomis priemonėmis.
Tikimės, kad šis pasidalinimas patirtimi bus naudingas ateityje atstatant Ukrainą ir atkuriant praradimus, patirtus dėl karo.