Naujienos

Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų vaikinų tinklinio varžybose pirmoji vieta!

2023-02-17

Sausio 26 d. Visagino TVPMC vaikinų tinklinio komanda dalyvavo Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų vaikinų tinklinio varžybose. Varžybos vyko Vilniuje, Automechanikų profesinio mokymo centro sporto salėje.
Visos vaikinų komandos burtu būdu buvo padalintos į du pogrupius. Savo pogrupyje mūsų komanda susitiko su Statybininkų profesinio mokymo centro komanda ir laimėjo su rezultatu 2:1. Sekančiam žaidime žaidė su šeimininkais, t.y su Automechanikų mokyklos komanda ir laimėjo rezultatu 2:0, tai lėmė jog vaikinai iškovojo galimybę žaisti varžybų finale.
Finale visaginiečiai susitiko su kito pogrupio nugalėtojais, Elektrėnų PM centro komanda. Po atkaklios kovos, rezultatu 2:0, nugalėjo priešininkus ir tapo varžybų nugalėtojais!
Visagino TVPMC komandai atstovavo: Aleksandr Pavlov, Michail Smoliar, Sntjago Karlo, Oleksii Kozubenko, Vladislav Shestopalov, Jūris Mardosas, Saulius Petkunas, Lukas Dutkaitis, Anatolij Kucin ir Povilas Panavas.
Dabar vaikinai atstovaus Vilniaus regiono finalinėse tinklinio varžybose Vilniuje kovo 21 dieną. Sveikinam vaikinų komandą ir linkime sėkmės finalinėse varžybose!