Naujienos

Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras - geriausia Aukštaitijos mokymo įstaiga!

2023-12-04

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai 2023 m. gruodžio 1 d. sukvietė savo narius į metinę asamblėją, kurios metu ne tik aptarė besibaigiančių metų rezultatus, bet ir tradiciniame geriausių rezultatų pasiekusių įmonių ir verslo atstovų apdovanojimų vakare, paskelbti 2023 metų geriausieji. Iškilmingas vakaras vyko restorane „Vasaris“.
Panevėžio PPAR Metinė asamblėja ne tik apdovanojimų vakaras, bet ir gera proga apžvelgti besibaigiančių metų svarbiausius įvykius ir atliktus darbus, įvertinti įvairių sričių profesionalus.
Šiemet renginys, nors ir tradicinis bei kasmetinis, jis – neeilinis. Šią savaitę, ataskaitinėje-rinkiminėje asamblėjoje, ketverių metų kadencijai buvo perrinktas Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas ir nauja Rūmų taryba. Naujai išrinkta Taryba Panevėžio rūmų generaliniu direktoriumi paskyrė Visvaldą Matkevičių.
Susirinkusius verslo atstovus sveikinęs Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas, pasidžiaugė besibaigiančiais metais.
„Džiaugiuosi matydamas ir ilgamečius Rūmų narius, ir visai neseniai prie mūsų verslo bendruomenės prisijungusių įmonių vadovus. Šaunu, kad Panevėžio prekybos, pramonės ir amarų rūmai kasmet auga ir stiprėja, o narių gretos gausėja. Noriu pasidžiaugti, kad ir esant įvairioms negandoms, šiais metais turėjome daug renginių, daug gražių akimirkų, kurios buvo įsimintinos ir svarbios. Todėl sveikinu visus 2023-ųjų metų geriausiuosius ir didžiuojuosi jais“, – sakė S. Gailiūnas.
Panevėžio PPAR metinės asamblėjos geriausių rezultatų pasiekusių įmonių ir verslo atstovus pasveikino ir Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas OFM.
Be to, Panevėžio PPAR metinės asamblėjos geriausius verslo atstovus sveikino Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotoja Žibutė Gaivenienė.
Pačią svarbiausią vietą Panevėžio PPAR metinėje asamblėjoje užima 2023 metų apdovanojimų ceremonijos. Panevėžio PPAR Tarybos posėdyje įmonės buvo vertinamos pagal 2023 metais pasiektus pardavimų augimo, investicijų, inovacijų diegimo rezultatus bei socialinę veiklą. Kaip ir kiekvienais metais, dėl specialių apdovanojimų varžėsi ne viena įmonė.
Geriausia Aukštaitijos mokymo įstaiga pripažinta Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras!