Naujienos

Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre suskambo paskutinis skambutis!

2023-05-22

Penktadienį, gegužės 19 d., 77-iems Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro abiturientams nuaidėjęs paskutinis skambutis pranešė mokslo metų pabaigą.
Šventinį rytą gimnazistai su širdyse virpančiu nerimu, liūdesiu akyse rinkosi į klasės valandėles su savo vadovais. Ko gero būtent tokiomis akimirkomis ateina suvokimas, kad stovi reikšmingoje gyvenimo kryžkelėje ir skambutis tikrai nuaidės paskutinį kartą. Kitus jis dar kvies į pamokas, bet jau nebe abiturientus.
Į gražiais žiedais išpuoštą aktų salę pasveikinti abiturientų susirinko mokytojai, gimnazistų draugai, darbuotojai. Gimnazistus pasveikino centro direktorius dr. Vytautas Petkūnas, linkėjo gero polėkio ir sėkmės egzaminuose. Direktorius džiaugėsi ir dėkojo už puikius gimnazistų pasiekimus, kurie garsina mūsų centrą po visą Lietuvą. Sveikinimo žodį abiturientams tarė Visagino mero pareigas laikinai einantis tarybos narys Jevgenij Šuklin. Jis abiturientams linkėjo niekuomet nenustoti tobulėti, tačiau nepamiršti savo tėvų, globėjų, gimtųjų šaknų ir grįžti į Visaginą, kad drauge, pasisėmus patirties, išminties, galima būtų auginti bei tobulinti mūsų miestą. Sveikinimo žodį abiturientams tarė Visagino Šv. apaštalo Pauliaus parapijos klebonas kunigas Raimundas Jurolaitis. Klebonas gimnazistams linkėjo, daug keliauti, svajoti ir niekada nebijoti. Abiturientus pasveikino ir olimpiadų laimėtojų padėkos raštus įteikė Visagino Švietimo, kultūros, sporto ir valstybinės kalbos kontrolės skyriaus vedėja Asta Sieliūniene.
Paskutinis skambutis ne tik žymi gimnazijos baigimą, bet turi ir simbolinę prasmę - jis yra tarsi pirmasis žingsnis į savarankišką gyvenimo kelią, kai abiturientai tampa atsakingi už savo sprendimus. Net 12-ai abiturientų buvo suteikta pažangiausio gimnazisto nominacija. 27-iems abiturientams buvo suteikta lyderio nominacija. Tėvų vardu džiaugsmo akimirkomis dalinosi ir padėkos žodį pedagogams  tarė abiturientų tėvai.  Graži trečiokų daina nepaliko salėje abejingų. Abiturientai tarė padėkos žodžius centro bendruomenei. Centro kiemelyje buvo sušoktas valsas - iki šiurpuliukų gražus ir jausmingas…
Sveikiname, Mieli XXI-os laidos abiturientai, su Jūsų švente! Drąsiai ieškokite savo kelio, nebijokite klysti, siekite savo svajonių ir tikslų! Ir nepamirškite, kad reikia džiaugtis dabar tuo, ką turite, - gyvename kartą!