Naujienos

Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centrui įteiktas Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų padėkos ženklas už 2020 metų Aukštaitijos regiono profesinio mokymo lyderystę

2021-06-25

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai birželio 23 d. sukvietė savo narius į metinį apdovanojimų renginį Panevėžio dailės galerijoje. Iškilaus renginio metu pasveikinti, pagerbti ir apdovanoti 2020-ųjų Aukštaitijos regiono verslininkai, verslo įmonės, kurios savo kasdieniu darbu įrodė, kad viskas įmanoma, jei sieki savo užsibrėžto tikslo.

2020 metai buvo sudėtingi visiems – buvo kupini iššūkių, o pandemija pakoregavo daugelį dalykų, bet privertė verslininkus susitelkti ir 2020 metus užbaigti pozityviomis nuotaikomis.

Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas sveikino Aukštaitijos regiono verslo atstovus, kurie sugebėjo susitelkti ir nepasimesti sunkiausiosiose  situacijose bei pasiekti gerų rezultatų.

„Sėkmė atsiranda darant. Nors tikslų nustatymas ir planavimas gali padėti, galiausiai sėkmė priklauso nuo to, ar reguliariai ir nuosekliai atliksite reikalingus veiksmus. Verslo sėkmės receptas – darbštumas, stipri ir patikima komanda, verslo etikos laikymasis, išsilavinimas, profesionalumas. Todėl čia susirinko tie, kurie iš tiesų myli darbą, džiaugiasi pasiekimais ir visada siekia geriausio rezultato, sprendimo ar išeities“, – kalbėjo S. Gailiūnas, o jam pritarė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Rimas Varkulevičius.

Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius priminė, kad pandemija pakoregavo kasmetį Rūmų narių apdovanojimų renginį.

„Vakaras vykdavo metų pabaigoje, bet pandemija pakeitė tradicinio renginio laiką ir formą. Tačiau tai nesumenkino garbingų apdovanojimų vertės, nes verslo įmonės dirbo, siekė naujų verslo aukštumų. Taigi, šventė, nors ir pakoreguota, – iškili, o apdovanojimai įvairūs ir pelnyti“, – sakė V. Matkevičius ir džiaugėsi, kad pavyko surengti apdovanojimų popietę.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų padėkos ženklas už 2020 metų Aukštaitijos regiono profesinio mokymo lyderystę įteiktas Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centrui.

Panevėžio muzikinio teatro styginių kvartetas rūmų narių apdovanojimų renginiui suteikė jaukumo ir harmoningumo. Muzikavo ir Džiulijaus Masne kūrinį „Susimąstymas“ atliko Asta Striogaitė-Puodžiūnienė – pirmas smuikas, Diana Labudienė – antras smuikas, Lina Viningienė – altas ir Rokas Vizbaras – violončelė.