Naujienos

Vizualinės reklamos gamintojo mokiniai dalyvavo Kultūros nakties 2019 renginyje

2019-04-16

Balandžio 12 d., penktadienio naktį, būtent naktį, Visagino kultūros centre vyko įspūdingas ir daug žmonių sukvietęs renginys „Kultūros naktis 2019“.

Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro mokiniai ir vizualinės reklamos gamintojo mokytoja Olga Mazniova nuo devynių vakaro iki vidurnakčio lankytojams pasakojo apie mokinių mokomosios bendrovės veiklą. Žiūrovai labai susidomėję klausėsi apie pabėgimo kambarių „Jumanji Escape Room“ mini žaidimą. Vizualinės reklamos gamintojo profesijos mokiniai  papasakojo apie marškinėlių puošimą termo lipdukais. Kiekvienas galėjo originaliai papuošti savo drabužius ir termo preso pagalba per minutę užklijuoti juos ant drabužių. Lankytojų pas mus tikrai netrūko iki pat vidurnakčio.  Ačiū, kad ieškojote mūsų Visagino kultūros centro koridoriuose, kantriai laukėte savo eilės, kad pakvietėte draugų.  
Kultūros naktis mieste po vienu stogu - tai puiki galimybė susipažinti, pristatyti savo veiklą miesto bendruomenei, susidraugauti ir kurti gyvą Visagino bendruomenės tinklą!
Dėkoju 2A gimnazijos klasės mokinėms: Justinai Mamčic, Rostislavai Kenebas, Uljanai Bartkutei ir mums padėjusioms visaginietėsms Karinai ir Angelinai.
Nuoširdžiai dėkojame mūsų fotografijos būrelio mokytojai Ksenijai Salimžanovai ir jos mokiniui Jurijui Zaveskinui (1g) už nuostabių akimirkų įamžinimą.

 

Vizualinės reklamos gamintojo

 

vyresnioji profesijos mokytoja Olga Mazniova