Naujienos

Vizualinės reklamos gamybos profesijos mokiniai laimėjo smagiausiame metų konkurse „Miesto žiemos pasaka – 2020“

2021-01-14

Mūsų centro vizualinės reklamos gamybos profesijos mokiniai vadovaujami vizualinės reklamos produktų projektavimo mokytojos Galinos Severinos dalyvavo ir laimėjo smagiausiame metų konkurse „Miesto žiemos pasaka – 2020“. Atvirukai buvo sukurti coreldraw  grafinio dizaino ir maketavimo programa.
Šis konkursas buvo skirtas visiems informacinių technologijų gerbėjams, besidomintiems kompiuterine grafika, animacija ar multimedijos technologijomis, taip pat mėgstantiems piešti ar savo rankomis kurti išskirtinius darbus, gebantys pasitelkti vaizduotę ir sukurti kalėdinį atviruką. Mūsų centro gimnazistai sukūrė miesto žiemos pasaką, pasidalino savo kūryba, dalyvavo konkurse ir laimėjo.
Aleksandra Žaleiko apdovanota už meniškumą, tematiką bei stiliaus savitumą, gavo Visagino savivaldybės mero Erlando Galaguz paskatinimą. Ksenija Kozlova apdovanota už meniškumą, tematiką bei stiliaus savitumą, gavo Visagino savivaldybės mero pavaduotojos Aleksandros Grigienės paskatinimą. Viktorija Trigarceva apdovanota už meniškumą, tematiką bei stiliaus savitumą, gavo Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus Virgilijaus Andriaus Bukausko paskatinimą. Eglė Šablinskaitė apdovanota už meniškumą, tematiką bei stiliaus savitumą, gavo Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Julijos Svidinienės paskatinimą.
Aleksandra Donskaja apdovanota Visagino kūrybos ir menų akademijos už meniškumą, kūrybingumą bei įdomią idėją. Jelena Zemliakova apdovanota Visagino kūrybos ir menų akademijos už meniškumą, kūrybingumą bei įdomią idėją.
Nuoširdžiai sveikiname gimnazistus ir mokytoją Galiną Severiną. Linkime kūrybinio polėkio ir sėkmės naujuose darbuose!
Vaizdo sveikinimą galite pasižiūrėti čia.