Naujienos

Įvyko mokymai tema „Efektyvios išorinės komunikacijos principai ir jų taikymo specifiškumas profesiniame mokyme“

2023-03-20

Kovo 17 dieną Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras, įgyvendindamas projektą „Profesinio mokymo kokybės užtikrinimo sistemų ir procesų stiprinimas“ (projekto kodas Nr. 09.4.1-ESFA-V-713-03-0001) Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro darbuotojams organizavo mokymus. Mokymus „Efektyvios išorinės komunikacijos principai ir jų taikymo specifiškumas profesiniame mokyme“ vedė ir patarimais dalijosi garsi lektorė Orijana Mašalė. 
Orijana Mašalė dirbo Valstybės ekstremaliųjų situacijų valdymo centre COVID-19 krizės pradžioje. Užėmė aukščiausias nepolitinės pareigas valstybės tarnyboje, buvo ūkio ministro patarėja ir valstybės kontrolierės patarėja. O. Mašalė savo bagaže turi ir itin vertingos globalaus verslo patirties, kurios įgavo dirbdama „Fortune 500“ įmonėje. Šiuo metu Orijana dirba kaip nepriklausoma valdybų narė ir pirmininkė, kuruoja strategijų ir rizikų valdymo sritis. Taip pat yra Gamybos inovacijų slėnio pardavimų ir rinkodaros vadovė bei dirbtinio intelekto įmonės DIPtech bendraįkūrėja.
Mokymų dalyviams buvo pristatyti esminiai efektyvios išorinės komunikacijos principai, profesinio mokymo įstaigų tikslinės auditorijos, pasiekimo kanalai, buvo aptarti sėkmingi profesinio mokymo įstaigų komunikacijos pavyzdžiai. Taip pat lektorė apžvelgė  vadovų ir specialistų vaidmenį vidinės ir išorinės komunikacijos sistemoje, komunikacijos būdus sudėtingų situacijų metu, faktorius lemiančius išorinės komunikacijos sėkmę, išorinės komunikacijos rezultatų įvertinimą.
Džiaugiamės turėdami galimybę gilinti savo profesines žinias ir tobulėti. Visos įstaigos vardu dėkojame lektorei Orijanai už išsamius ir naudingus mokymus.
Nuotraukas iš įstaigoje vykusių mokymų galite pamatyti galerijoje.